اشتراک گذاری لینک های همراه با صدا از طریق افزونه جدید کروم

سرویس های گوگل بیشمارند و احتمالا برخی از آنها را هیچگاه مورد استفاده قرار نداده اید. حالا این شرکت افزونه تازه ای به نام Google Tone را برای مرورگر کروم خود ارائه کرده است تا لیست بلند بالایی سرویس هایش را از آنچه هست طولانی تر کند.

این افزونه علاوه بر آنکه امکان اشتراک گذاری لینک از طریق سرویس های پیام رسان و ایمیل را برای شما فراهم می کند، قابلیت ارسال لینک های همراه با صدا را نیز دارد.

Tone یک اکستنشن ساده و در عین حال اثرگذار و سودمند است و برای استفاده از آن تنها کافی است که نصبش کرده و روی آیکون آبی رنگی که در گوشه مرورگرتان دیده می شود کلیک نمایید تا از طریق آن پیام موردنظرتان را بفرستید.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

چنانچه این اپلیکیشن روی کامپیوتر مقصد نیز نصب شده باشد، به محض دریافت لینک، نوتیفیکیشن و عکس پروفایل اکانت گوگل فرد ارسال کننده نیز در آن سیستم نمایش داده می شود.

اما Tone محدودیت های مختص به خود را دارد و همه لینک های صدا دار از جمله مواردی که در یوتوب یافت می شوند، از طریق آن قابل ارسال نیستند. البته برای اپلیکیشنی که در یک بازه زمانی کوتاه ساخته شده، صرفا این مساله که کار می کند، کافی بوده و وجود ایرادات اینچنینی قابل چشم پوشی است.

علیرغم اینها، احتمالا موارد استفاده مختلفی را برای این اکستنشن در زندگی روزانه خود پیدا می کنید، هرچند که اپلیکیشن های پیام رسان این روزها در هر جایی پیدا می شوند و اپ هایی مانند Slack به اندازه کافی کاربردی هستند که سرویس های دیگر را غیر ضروری کنند.

گوگل اعلام کرده که Tone برای استفاده در گروه های کوچک مناسب است و خانواده ها احتمالا بیشترین بهره را از آن خواهند برد.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟