همه چیز درباره آیفون 13
اپل نخستین آپدیت نرم افزاری برای ساعت هوشمند خود را عرضه کرد

اپل نخستین آپدیت نرم افزاری برای ساعت هوشمند خود را عرضه کرد

اپل نخستین آپدیت نرم افزاری برای ساعت هوشمند خود را ارائه کرد. نسخه ۱.۰.۱ سیستم عامل این ساعت به نام Watch OS بیشتر شامل پچ مربوط به باگ ها و بهبودهایی است که در عملکرد آن ایجاد شده است.

این شرکت اعلام داشته که تغییرات یاد شده روی سیری، میزان دسترسی و اپلیکیشن های سوم شخص اعمال شده اند که بخش نهایی اهمیت بیشتری نسبت به سایر موارد دارد چراکه اپلیکیشن های سوم شخص از زمان عرضه اپل واچ در تاریخ ۲۴ آوریل، با سرعتی بسیار کم در اختیار این گجت قرار گرفتند.

اهالی کوپرتینو همچنین مشغول کار برای بهینه سازی امکانات مربوط به تناسب اندام و سلامتی ساعت هوشمند خود هستند. از همین رو در Watch OS 1.0.1 نحوه اندازه گیری فعالیت های بدنی و محاسبه کالری هایی که در جریان کار با دوچرخه های ثابت و یا پاروزنی سوزانده شده اند به میزان قابل توجهی بهبود پیدا کرده است.

علاوه بر این، براساس اعلام اپل داده های مربوط به سرعت و مسافت طی شده در دویدن ها و پیاده روی های خارج از محیط های بسته نیز دقت بیشتری پیدا کرده اند.

برای نصب آپدیت جدید کافی است که اپلیکیشن اپل واچ را روی iOS باز کرده و روی تب General اشاره کنید و سپس آپدیت نرم افزاری را دریافت نمایید.

این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که در جریان این کار ساعت شما باید به کابل شارژ خود متصل (و نزدیک آیفون قرار داشته) باشد تا آپدیت های جدید را دریافت کنید. اپل نحوه اجرای این فرایند را نیز مشخص نموده که از طریق این لینک می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato