سامسونگ تأثیر قاب Clear View در ایجاد خراش روی نمایشگر کهکشانی هایش را تأیید کرد

هفته گذشته خبری با این مضمون منتشر شد که طبق گزارش برخی از کاربران، صفحه نمایش تلفن های هوشمند گلکسی S6 و گلکسی S6 Edge دچار خش شده است و علت این مساله هم آنطور که این عده بیان کرده اند گرد و غبار و ذراتی بوده که میان نمایشگر و درب رویی کاور اختصاصی سامسونگ با نام Clear View تجمع پیدا کرده اند.

هر دوی این دستگاه ها آنطور که می دانید مجهز به نمایشگر Gorilla Glass 4.0 هستند با این همه، باز هم ذرات و دانه های ریز گرد و غبار که دشمن صفحه نمایش دستگاه های موبایل محسوب می شوند، توانسته اند به نمایشگر پرچمداران تازه این شرکت کره ای آسیب برسانند.

از این رو، زمانی که تصور می کنید کهکشانی زیبا و البته گران قیمت شما جایش امن است و در داخل جیب تان مشکلی برای آن به وجود نمی آید، ذراتی در حال تجمع کردن روی درب قاب آن هستند که می توانند خراش های کوچک اما قابل رویتی را روی نمایشگر دستگاه ایجاد نمایند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

اما صرفا نمایشگر موبایل شما نیست که دچار خراش می شود و دکمه هوم آن نیز دربرابر این ذرات آسیب پذیر است و احتمالا خراش بر می دارد.

طبق گزارش SamMobile کمپانی سامسونگ هم اکنون در حال بررسی موارد گزارش شده است و وجود این خراش ها را تایید کرده. در عین حال تعدادی از کاربران انجمن XDA نیز اعلام کرده اند که با شعبه های مختلفی از این شرکت تماس گرفته اند و به آنها گفته شده که کمپانی از وجود این مساله آگاه است و در حال حاضر تلاش دارد که راهکاری موقتی را برای حل این مشکل پیدا کند یا اینکه خسارت های وارد شده به خریداران را جبران نماید.

اگر شما هم یکی از همین موبایل ها و قاب Clear View را دارید بهترین راه این است که کمی بیشتر از حد معمول مراقب موبایل خود باشید تا از وارد آمدن هرگونه آسیب به نمایشگر دستگاه جلوگیری نمایید.

Galaxy-S6--amp-edge-scratched-by-Samsungs-Clear-View-case (2)

Galaxy-S6--amp-edge-scratched-by-Samsungs-Clear-View-case

Galaxy-S6--amp-edge-scratched-by-Samsungs-Clear-View-case (1)

ویجیاتو

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟