گوگل برای اولین بار طی یک سال، دو موبایل با برند نکسوس عرضه می کند [شایعه]

گوگل برای اولین بار طی یک سال، دو موبایل با برند نکسوس عرضه می کند [شایعه]

بر طبق شایعه ای که امروز به رسانه های مختلف راه یافته گفته می شود گوگل قصد دارد طی سال جاری دو تلفن هوشمند نکسوس جدید را راهی بازار نماید. یکی از این اسمارت فون ها فبلتی خواهد بود که به دست هوآوی تولید خواهد شد و مسئولیت ساخت دیگر موبایل نیز به کمپانی کره ای ال جی واگذار گشته است.

در ادامه با دیجیاتو همرا باشید.

طی چند هفته ی گذشته به صورت مداوم شاهد انتشار شایعاتی بودیم که حکایت از تولید اسمارت فون نکسوس بعدی به وسیله هوآوی داشتند و ذکر می گشت این تصمیم در راستای بالا بردن فروش موبایل مورد بحث در کشور چین اتخاذ شده است.

اما حالا شواهد تازه نشان می دهند که شاید ال جی بدل به اولین کمپانی گردد که افتخار ساخت سه موبایل با برند نکسوس را در کارنامه اش جای داده و پس از نکسوس ۴ و ۵ اکنون این گمان وجود دارد که وظیفه ی ساخت یکی دیگر از اعضای سری مورد اشاره نیز به این برند کره ای سپرده شده باشد.

ضمناً در صورت صحت اخبار مذکور این اولین باری خواهد بود که ساکنین مانتین ویو طی یک سال دو موبایل نکسوس را تولید و به بازار عرضه کرده اند.

گفته می شود هوآوی ساخت فبلتی با نمایشگر ۵.۷ اینچی با اسم رمز Bullhead را در دستور کار خودش قرار داده؛ این فبلت از چیپست هشت هسته ای اسنپدراگون ۸۱۰ به همراه باتری ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره خواهد گرفت و احتمالاً جایگزین نکسوس ۶ می گردد.

در سوی دیگر ال جی نیز بنا دارد تا موبایلی با نمایشگر ۵.۲ اینچی به همراه چیپست ۶ هسته ای اسنپدراگون ۸۰۸ و باتری ۲۷۰۰ میلی آمپر ساعتی تولید نماید که فعلاً به صورت داخلی از آن با عنوان Angler یاد می شود.

چنانچه این شایعات حقیقت یابند نکسوس های جدید در ماه اکتبر روانه ی بازار خواهند شد، هر چند که هنوز نقاط مبهم زیادی در رابطه با آنها وجود دارد. نظر شما در این زمینه چیست و فکر می کنید ارائه ی دو نکسوس طی یکسال می تواند شرایط فروش این خانواده از تلفن های هوشمند گوگل را بهبود بخشد؟

نظرات ۲۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato