شبیه ساز لکوموتیورانی در Train Driver 15

شبیه سازی دنیای واقعی، همیشه یکی از رویاهای بازی سازان بوده که این روزها به کمک موتورهای گرافیکی قدرتمند به یک حقیقت تبدیل شده. Alexandru Marusac از توسعه دهندگان شیفته سبک شبیه سازی است که قبلا با آثار خوب او همچون Bus Simulator 2015 و Truck Simulator 3D در دیجیاتو آشنا شده ایم.

Train Driver 15 بازی جدید این بازیساز خلاق است که این بار به شبیه سازی لکوموتیورانی پرداخته و گیمر را پشت سکان هدایت قطارهای سنگین و عظیم الجثه قرار می دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

برجسته ترین نکته در مورد این بازی، جزئیات باورنکردنی است که در محیط و طراحی قطارها می بینید. در ۱۵ Train Driver محیط درون و بیرون قطارها به دقت شبیه سازی شده و بسته به نوع قطار (دیزلی، برقی، موتور بخار، قطارهای باربری یا زیرزمینی) سبک متفاوتی از کنترل را تجربه می کنید.

screen640x640 (2)

لوکیشن های بازی از مکان های واقعی الهام گرفته شده اند و در طول بازی از خطوط ریلی کشورهایی مثل آمریکا، آلمان، فرانسه، استرالیا و ... گذر می کنید و می توانید با تعویض دوربین، از مناظر شهری، کوهستانی یا صحراهای اطراف لذت ببرید.

بازی به غیر از حالت گردش آزاد، تعدادی مأموریت هم دارد که باید در زمانی محدود مسافران را به مقصدشان برسانید. کنترل سرعت قطار، تعویض خطوط ریلی و باز و بسته کردن درب ها کاملا به دستان خودتان سپرده شده و در زاویه دوربین Cockpit قادر خواهید بود که تجربه ای مثل هدایت نمونه واقعی قطار داشته باشید.

Train Driver 15 حالت آنلاین هم دارد که در آن می توانید با دوستان خود در کسب امتیاز رقابت کنید. اگر همیشه دوست داشتید که بدانید در کابین هدایت لکوموتیو چه می گذرد، توصیه می کنیم به هیچ وجه این شبیه ساز بی نظیر را از دست ندهید.

Train Driver 15
  • Train Driver 15
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Alexandru Marusac
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۷۹.۸ / ۵۰.۶ مگابایت
دانلود


نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟