شرکت ایران اچ پی واحد خدمات پس از فروش را برای پشتیبانی از محصولات HP راه اندازی می کند

شرکت ایران اچ پی واحد خدمات پس از فروش را برای پشتیبانی از محصولات HP راه اندازی می کند

همزمان با برگزاری نمایشگاه خدمات پس از فروش و ارتقاء رضایت مندی در مصلی تهران، شرکت فالنیک پذیرای جمعی از خبرنگاران بود تا به بهانه حضور در این نمایشگاه در یک نشست خبری دور هم جمع شوند.

شرکت فالنیک در سال ۱۳۸۰ با نام تجاری ایران اچ پی به ثبت رسیده است. این شرکت به صورت تخصصی بر روی محصولات HP در ایران فعالیت دارد و دستگاه هایی از جمله پرینتر و سرورهای HP را در بازار ایران عرضه می کند.

اکنون این مجموعه، واحد جدید خدمات پس از فروش خود را همزمان با نمایشگاه خدمات پس از فروش افتتاح کرده است. به گفته مدیران ایران اچ پی، این مرکز تلاش می کند در کمترین زمان ممکن مشکلات مشتریان را رفع نماید و نارضایتی آن ها را به حداقل رساند. 

در این مراسم همچنین درباره کارت های گارنتی جعلی که با نام ایران اچ پی در بازار توزیع شده است، توضیحاتی به خبرنگاران داده شد. مشتریان می توانند برای تشخیص کارت اصلی از جعلی به سایت iranhp.ir مراجعه کنند و شماره سریال کالای خریداری شده را وارد نمایند. همچنین بر روی کارت های اصلی، هولوگرام و برچسب های شرکت به عنوان نشانه اصل بودن کارت وجود دارد.

بنابر اعلام مسئولین ایران اچ پی، این شرکت خدمات گارانتی خود را برای کالاهای HP خریداری شده از دیگر شرکت ها نیز ارائه می دهد.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato