گوگل 18 اپلیکیشن برتر را به خاطر پیروی از زبان طراحی متریال معرفی کرد

گوگل 18 اپلیکیشن برتر را به خاطر پیروی از زبان طراحی متریال معرفی کرد

زمان زیادی تا یک سالگی زبان طراحی متریال باقی نمانده و گوگل تصمیم گرفته که به این مناسبت، اپلیکیشن هایی که به بهترین شیوه ممکن از این زبان پیروی می کنند را معرفی نماید.

در میان لیست هجده تایی اعلام شده از سوی اهالی مانتین ویو می توان به نام هایی نظیر نیویورک تایمز اشاره کرد که به خاطر «تایپو گرافی زیبایش» مورد تقدیر قرار گرفته.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید تا بیشتر در رابطه با این اپ ها بدانید.

Tumblr از دیگر مواردی بود که به خاطر انیمیشن های دلچسبش نظر تیم گوگل را به خود جلب کرد و  B&H Photo Video به موجب ارائه تصاویر فراگیر به کاربرانش تمجید شد.

از دیگر اپلیکیشن های معرفی شده می توان به Pocket به خاطر قالب انطباقی اش، Pocket Casts برای مرور بدون نقص محتوا و Weather Timeline برای سادگی اش اشاره نمود.

دیگر اپلیکیشن های عنوان شده در این لیست برنده هیچ جایزه ای نشدند اما به این خاطر که در طراحی آنها از زبان متریال بهره گرفته شده بود، مورد توجه کارشناسان گوگل واقع شدند. این برنامه ها عبارتند از: BuzzFeed، Circle for Bitcoin، Evernote، GroupMe، Indiegogo، Instacart: Grocer Delivery،  Lyft، Runtastic Running،SeriesGuide، Telegram، The Hunt-Style و wiMAN Free Wi-Fi.

نظر شما چیست؟ آیا گوگل انتخاب های درستی را انجام داده است؟ آیا این اپلیکیشن ها می توانند به بهترین شیوه معرف طراحی متریال باشند؟

These-18-apps-show-off-Googles-Material-Design-the-best-says-Google (1) These-18-apps-show-off-Googles-Material-Design-the-best-says-Google

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato