بجای صدای زنگ با رایحه مورد علاقه خود از خواب بیدار شوید

بجای صدای زنگ با رایحه مورد علاقه خود از خواب بیدار شوید

اگر ثروتمند بودیم می توانستیم آشپزهای مشهور را استخدام کنیم تا هر روز پیش از بیدار شدن ما فضای اتاق خواب را با رایحه نان تازه و خوراکی های دلچسب آکنده کنند، اما متاسفانه نیستیم.

حالا شرکتی به نام SensorWake با طراحی یک ساعت زنگ دار مبتنی بر بو قصد دارد این رویای گران قیمت را در دسترس همگان قرار دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این گجت بجای اینکه شما را با پخش صدای گزارشگر رادیو و گزارشات مربوط به ترافیک صبحگاهی، بیدار کند، از کارتریج های عطری خود برای این منظور استفاده می کند؛ بوهای متنوع که از رایحه قهوه و شیرینی تا بوی اسکناس نو در بین آنها پیدا می شود.

دستگاه فوق که پارسال در نمایشگاه علمی گوگل به عنوان یکی از ۱۵ اختراع برتر سال انتخاب شد، به دست یک دانشجوی مهندسی ۱۸ ساله به نام Guillaume Rolland ساخته شده. حالا این شخص در تلاش است تا سرمایه مورد نیاز برای تولید محصول خود را از طریق سایت کیک استارتر جمع آوری کرده و در صورت موفقیت تا ماه نوامبر آن را به بازار عرضه نماید.

ساعت زنگ دار SensorWake به همراه ۲ کپسول رایحه با قیمت ۶۵ دلار قابل پیش خرید است. در مورد عمر این کارتریج ها هم گفته شده هر کدام تا ۲ ماه قابل استفاده خواهند بود، اما کاربر پس از پایان می تواند آن ها را با پرداخت ۷.۵ دلار تعویض کند.

در ادامه از شما دعوت می شود تا ویدئوی معرفی این محصول را مشاهده بفرمایید.

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato