از نیمه شعبان کافه بازار طرح «برنامه رایگان روز» را اجرایی می کند

این روزها کمتر کاربر ایرانی پیدا می شود که بر روی تلفن هوشمند اندرویدی خود اپلیکیشن کافه بازار را نصب نداشته باشد و از آن برای تامین نیازهای نرم افزاری موبایلش بهره نگیرد.

قشر گسترده ای از اپهای ارائه گشته در مارکت یاد شده رایگان هستند، اما تقریباً ۳۱٪ آنها محصولاتی به حساب می آیند که فرد برای تهیه کردن شان لازم است هزینه ای را متقبل گردد.

چنانچه کاربر کافه بازار باشید به یقین از بین اپ های مورد بحث مواردی را دیده اید که نظرتان را جلب کرده اند ولی به دلایل مختلف از خریدشان چشم پوشی نموده اید.

در همین راستا قرار است از نیمه ی شعبان و به مناسبت همین عید خجسته، به مدت محدود و طی طرحی جدید، هر روز یکی از اپ های غیر رایگان به شکل انتخابی و البته کاملاً مجانی در اختیار عموم قرار گیرد.

برای طرح مذکور که عنوان «برنامه رایگان روز» را به خود اختصاص داده اپلیکیشن هایی که از نظر کیفیت، کاربرد و استقبال کاربران در زمره برترین ها هستند توسط یک تیم تخصصی انتخاب می گردند و به مدت ۲۴ ساعت امکان دانلود رایگان شان فراهم می شود.

بد نیست طی این روزها سری به کافه بازار بزنید، شاید شانس با شما یار بود و اپلیکیشنی که مدت ها در فکر خریدش هستید را توانستید به صورت مجانی دریافت نمایید.

ویجیاتو

نظرات ۳۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟