لپ تاپ XPS 15 کمپانی Dell در جریان نمایشگاه کامپیتوکس رونمایی شد

امروز طی نمایشگاه کامپیوتکس، مایکروسافت در جریان ارائه پیش نمایشی از سخت افزارهای تدارک دیده شده برای نسل بعدی سیستم عاملش موسوم به ویندوز ۱۰، نمونه ای از لپ تاپ Dell XPS 15 را برای اولین بار به حضار نشان داد و بر این اساس مشخص گشت به زودی نمایشگر بسیار جذاب و تقریباً بدون حاشیه ای که قبلاً در XPS 13 معرفی شده بود با ابعادی بزرگتر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

ناگفته نماند که جزئیات چندانی در رابطه با نوت بوک مورد بحث فاش نگشته و حاضرین در رویداد یاد شده تنها قادر به مشاهده ی آن بوده اند. XPS 13 با گستره ی متفاوتی از کیفیت صفحه نمایش عرضه شد و افراد می توانستند آن را با یک پانل ساده ی ۱۰۸۰P و یا نمایشگر لمسی ۳۲۰۰ در ۱۸۰۰ پیکسلی تهیه کنند. از همین رو چندان دور از ذهن نیست مدل ۱۵ اینچی جدید نیز مسیر مشابهی را در پیش گرفته باشد.

نکته ی دیگری که وجود داشت، شرکت کنندگان در مراسم مایکروسافت پس از اتمام آن ابداً اجازه نداشتند تا دستاورد جدید دل را لمس نمایند، که البته شاید این موضوع بازگردد به جنس بدنه ی لپ تاپ، زیرا در طول دمویی که توسط نیک پارکر از کمپانی ساکن ردموند ارائه شد با وجود اینکه او بازه ی زمانی کوتاهی XPS 15 را در دست گرفت ولی آثار انگشتانش کاملاً بر روی آن مشهود بودند.

در ادامه ی مطلب می توانید تصاویر بیشتری از لپ تاپ فوق الذکر را مشاهده نمایید ولی برای جزئیات فنی کامل تر ظاهراً لازم است قدری منتظر بمانیم.

vs06-03_0737cxs.0

vs06-03_0737cxs-1.0

vs06-03_0738cxs.0

vs06-03_0738cxs-1.0

vs06-03_0739cxs.0

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟