آیفون های جدید در هفدهم شهریور ماه رونمایی می شوند

آیفون های جدید در هفدهم شهریور ماه رونمایی می شوند

آیفون های جدید در هفدهم شهریور ماه رونمایی می شوند

در سال ۲۰۱۴، خبری از سوی Deutsche Telekom، اپراتور مخابراتی آلمانی منتشر شد مبنی بر اینکه در روز ۱۹ سپتامبر، آیفون ۶ رونمایی خواهد شد؛ مدتی بعد، دقیقا همین اتفاق روی داد و موبایل یاد شده در همان تاریخ به جهانیان معرفی شد.

حال یکی از کارمندان شرکت مخابراتی Vodafone، تاریخ معرفی آیفون ۶ اس را فاش ساخته؛ وی اذعان داشته که موبایل های جدید اپل، در تاریخ ۲۵ سپتامبر برای خرید آماده خواهند بود و کاربران می توانند از هجدهم همان ماه، پیش سفارش های خود را برای دریافت یک آیفون جدید به ثبت رسانند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اطلاعاتی که در فوق مطالعه کردید از طریق یکی از کارمندان شرکت ودافون برای MobileNews از طریق ایمیل ارسال شده. لازم به ذکر است که کارمند Vodafone، صرفا از آیفون ۶ اس یاد کرده و در ایمیل مورد بحث، نامی از آیفون ۶ اس پلاس برده نشده.

پیشتر در خصوص شایعات مربوط به نسل آینده ی آیفون ها بسیار برایتان نوشته ایم؛ گفته می شود که این محصول دارای یک دوربین ارتقا یافته و ۱۲ مگاپیکسلی است. در واقع پس از آیفون ۴ اس، اولین بار خواهد بود که شاهد افزایش مگاپیکسل ها در آیفون هستیم. از سوی دیگر گفته می شود که دوربین جدید، از آخرین سنسور سونی و دارای تکنولوژی RGBW بوده که اصل می تواند در محیط های با نور کم، تصاویر خوبی را به ثبت رساند.

از طرف دیگر انتظار می رود تا اپل در ساخت نسخه ی بعدی، از متریالی که در ساعت خود استفاده کرده بهره گیرد تا دست کم داستان خم شدن آیفون ها، پایان یابد. به لحاظ نرم افزاری نیز مشخصا انتظار می رود تاچ فورس، که در ساعت اپل و ترک پد مک بوک های جدید به کار گرفته شده نیز میهمان نمایشگر آیفون های جدید باشد.

به طور کلی می توان انتظار داشت که تیم کوک از آیفون های جدید در روز هشتم سپتامبر (۱۷ شهریور) رونمایی به عمل آورده و ده روز بعد، در هجدهم سپتامبر (۲۷ شهریور)  نیز پیش سفارش ها آغاز شوند و سپس کاربران در بیست و پنجم همان ماه (سوم مهر ماه)،‌ بتوانند به شکل حضوری به اپل استورها مراجعه نموده و محصول آیفون های جدید را بخرند.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل