رقابت سرمربی ها در بازی PES Club Manager

بازی های شبیه ساز مربیگری فوتبال و مدیریت باشگاه، بیشتر از بازی بودن یک فرصت اند؛ فرصتی برای قرارگیری در یکی از دشوارترین مسئولیت های دنیا و روبرو شدن با چالش تصمیم گیری های سخت و سریع.

کونامی برای علاقه مندان به این کار به تازگی بازی  PES Club Manager را روانه تلفن های هوشمند کرده؛ عنوانی که با بهره گیری از اتمسفر سری بازی PES مسئولیت یک باشگاه بزرگ را به دستان شما می سپارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

در PES Club Manager مدیریت کامل یک باشگاه در دستان شماست. می توانید در نقش فلورنتینو پرز قرار بگیرید و ستارگان بیشتری به کهکشانی های مادرید بیفزایید، یا در نقش ژوزه مورینیو ادن آزار را وادار به حمله به جلو و شکستن دفاع خطی تیم مقابل بکنید.

هر چند که کار شما در Club Manager تنها مربیگری بوده و دخالت مستقیمی در کنترل بازیکنان ندارید، اما می توانید به مدد بهره گیری بازی از موتور گرافیکی PES 2015 جریان بازی را به صورت سه بعدی دنبال کرده تا با دید بهتری تصمیم های تاکتیکی بگیرید.

screen520x924

برای تغییر تاکتیک و شیوه بازی تیم خود می توانید دستورات را به طور همزمان و بدون نیاز به توقف بازی صادر کنید. تصمیمات فنی مثل تعویض، تغییر سیستم بازی، تعیین جایگیری بازیکنان، دستور دفاع یا ضد حمله از جمله امکانات شما در بازی به عنوان سرمربی تیم هستند.

بیش از ۵۰۰۰ بازیکن واقعی در بازی لایسنس شده و تیم هایی از لیگ های اروپایی و آمریکای جنوبی را نیز با جزئیات کامل لباس و بازیکنان در بازی مشاهده خواهید کرد.

screen520x924 (1)

PES Club Manager یک بازی آنلاین است و همین حالا لیگ های مجازی مختلفی در آن جریان دارند؛ بنابراین با هدایت یک تیم در بازی باید تلاش کنید که در قسمت بالای جدول رده بندی جهانی بازی قرار بگیرید.

البته بازی خالی از مشکل نیست و ممکن است که با تأخیر و قطعی های مکرر سرورهای کونامی در طول بازی مواجه شوید. هر چند که با وجود همین مشکلات، همین حالا هزاران نفر در سرورهای بازی مشغول رقابتند. بنابراین اگر دوست ندارید که از قافله رقابت سرمربی ها عقب بمانید، همین حالا PES Club Manager را در موبایل های خود نصب کرده و از رقابت لذت ببرید.

PES CLUB MANAGER
  • PES CLUB MANAGER
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: KONAMI
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۷۱۶ / ۸۸۴ مگابایت
دانلود


نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟