اپل سرویس خبررسان خود به نام News را معرفی کرد

پیشتر شایع شده بود که اپل قصد دارد فعالیت سرویس Newsstand خود را متوقف نماید و حالا در کنفرانس توسعه دهندگانش با معرفی سرویس تازه ای به نام News این خبر به صورت رسمی تایید شد.

سرویس نیوز محتوای خود را از ناشران سرتاسر جهان تامین خواهد کرد و صاحبان محتوی می توانند مقالات موجود در این سرویس و نحوه انتشار آنها را بر حسب خواست خود تغییر داده و اصلاح نمایند.

درست مانند فلیپ برد، نیوز هم در برگیرنده فید شخصی سازی شده ای از محتوی و مقالات مختلف است. اپل در جریان نطق کنفرانس توسعه دهندگان امسال خود تعدادی انیمشن را رونمایی کرد که ناشران می توانند در این سرویس از آنها استفاده نمایند و از طریق آنها به مرور خبرها بپردازند.

این سرویس به صورت تمام صفحه در اختیار کاربران قرار می گیرد و عکس ها و ویدئوها را مستقیما در داخل مقالات نشان می دهد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

سرویس نیوز عناوین خبرها و موضوعات مورد علاقه کاربران را به صورت مستمر دنبال می کند و می توانید با سرچ در آن، مقالات مرتبط به موضوع مورد نظرتان را پیدا کرده و آنها را به لیست علاقمندی هایتان بیافزایید.

کاربران این سرویس می توانند در میان منابع خبری مورد علاقه خود به جستجو بپردازند و هر ناشر هم برای خود یک کانال دارد که لیستی از مهم ترین خبرهایش را نشان می دهد.

تاکنون ناشران متعددی برای مشارکت در این پروژه اعلام علاقمندی کرده اند که از آن جمله می توان به اکونومیست، فایننشال تایمز، تایم، وایرد، وکس، نیویورک تایمز و بلومبرگ اشاره نمود. گفتنی است که اپل در نظر دارد این سرویس را به زودی به ایالات متحده آمریکا، انگلستان و استرالیا بیاورد.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟