مترجم همزمان اسکایپ به زودی به نسخه ویندوزی این اپلیکیشن اضافه خواهد شد

پیش از این از تست عمومی چند ماهه مترجم همزمان اسکایپ برایتان گفته بودیم؛ و حالا بالاخره این قابلیت آماده شده و قرار است از همین تابستان به نسخه ویندوزی نرم افزار یاد شده اضافه شود.

مترجم اسکایپ در حال حاضر زبانهای انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی و چینی (مندرین) را پشتیبانی کرده و قابلیت ترجمه همزمان مکالمه های رد و بدل شده در تماس های ویدیویی و متنی را به کاربر ارائه می کند.

مایکروسافت اعلام کرده امکان ترجمه زبان های جدید را بلافاصله پس از رسیدن به سطح استاندارد های مورد نظر به نرم افزار اضافه خواهد نمود. این شرکت همچنین اذعان داشته استفاده از مترجم اسکایپ پس از حذف پیش نیاز دعوتنامه، افزایشی ۳۰۰ درصدی را تجربه کرده است.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه تاریخ عرضه این آپدیت جدید تابستان اعلام شده و ویندوز ۱۰ نیز در تاریخ ۲۹ جولای مصادف با ۷ مرداد ارائه می گردد، می توان نتیجه گرفت احتمالا این قابلیت جدید را همزمان روی تلفن ها و تبلت های ویندوزی نیز شاهد باشیم، چرا که قرار است نسل آتی این سیستم عامل روی تمام پلتفرم ها از هسته واحدی بهره برده و نرم افزارها بدون محدودیت به رومیزی یا موبایل بودن دستگاه ها قابلیت اجرا روی هر ابزار مبتنی بر ویندوز ۱۰ را داشته باشند.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟