این احتمالا اولین دوربین امنیتی Nest باشد

این احتمالا اولین دوربین امنیتی Nest باشد

گوگل مالک شرکت Nest، فعال در حوزه محصولات هوشمند خانگی است و این شرکت قرار است طی هفته آینده کنفرانس خبری مخصوصی برگزار کند. Nest اخیرا شرکت Dropcam، تولیدکننده دوربین های امنیتی را خریداری کرده و حالا تصویر فوق توسط Droid Life به اشتراک گذاشته شده که به نوعی علت خرید شرکت دراپکم را توضیح می دهد.

دوربین امنیتی فوق که Nest Cam نامیده شده، ورژن باریک تر و زیباتر Dropcam Pro است و به تازگی تاییدیه خود را از سازمان های مربوط دریافت کرده است. محصول فوق در کمیسیون ارتباطات فدرال به ثبت رسیده و اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که دوربین بلوتوثی نست، در تاریخ ۱۷ ژوئن معرفی می شود.

بر اساس گفته های Droid Life، شرکت نست، ماه ها روی دوربین مخصوص خود کار کرده تا قابلیت استریم ویدیوها با کیفیت ۱۰۸۰p را فراهم آورد. اطلاعات بیشتر هفته آینده منتشر خواهد شد اما اطلاعات منتشر شده به شباهت نسبتی دوربین نست به دوربین دراپکم پرو حکایت دارد. هر دو از بلوتوث نسل چهارم بهره می برند و به سادگی روی دیوار نصب می شوند.

البته، برای کنترل دوربین امنیتی، نیاز به اپلیکیشن مخصوصی هم هست و نست این اپلیکیشن مخصوص را آماده کرده است. رابط کاربری جدید اپلیکیشن نست به کاربران اجازه می دهد محصولات خود را راحت تر کنترل کنند و ویژگی های متنوعی در اختیار داشته باشند. اگر منابع درست بگویند، دراپکم احتمالا اولین دوربینی خواهد بود که نست پس از خریداری شرکت مذکور در ژوئن سال گذشته به بازار می فرستد.

نظرات ۲۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato