دوربین جلویی آیفون بعدی به شکل قابل توجهی ارتقا خواهد یافت [شایعه]

دوربین جلویی آیفون بعدی به شکل قابل توجهی ارتقا خواهد یافت [شایعه]

دوربین جلویی آیفون بعدی به شکل قابل توجهی ارتقا خواهد یافت [شایعه]

به نظر می رسد اپل می خواهد دوربین جلویی آیفون های بعدی را متحول کرده و از طریق آنها هوادارن تصاویر و ویدئوهای سلفی را مجذوب خود نماید.

در همین راستا توسعه دهنده ای به نام "حمزه سود" گزارش کرده کدهای موجود در نسخه ی بتای iOS 9 حکایت از تلفن هوشمند یا تبلتی در آینده دارند که دوربین جلویی آن به یک فلش LED در کنار خودش مجهز شده و می تواند ویدئوهایی با کیفیت ۱۰۸۰P و یا اسلوموشن هایی با رزولوشن ۷۲۰p و نرخ ۲۴۰ فریم بر ثانیه تهیه کند.

تمامی قابلیت هایی که سود به آنها اشاره نموده هم اکنون در دوربین پشتی آیفون موجود هستند؛ ولی این روزها بر خلاف گذشته و به لطف محبوبیت تصاویر سلفی دوربین جلویی موبایل ها نقشی بسیار پر رنگ پیدا کرده و دور از ذهن نیست که کمپانی ساکن کوپرتینو تصمیم گرفته باشد تمرکز خود را بر روی این بخش از اسمارت فونش قرار دهد. ضمن اینکه چنین ارتقایی برای بسیاری از کاربران نیز هیجان انگیز خواهد بود.

hamze sood twitter

ناگفته نماند اطلاعات به بیرون درز یافته متضمن هیچ چیز نیستند و هنوز قطعیتی در مورد ارتقای دوربین جلویی نسل آتی آیفون و یا مجهز شدنش به فلش LED وجود ندارد.

دو سال پیش "حمزه سود" از میان کدهای iOS متوجه شده بود اپل قصد دارد در موبایل های بعدی خود از سنسور اثر انگشت استفاده نماید و تنها دو ماه بعد کمپانی مذکور برای اولین بار تاچ آیدی را در آیفون ۵ اس رونمایی کرد.

تقریباً در همان زمان سود عنوان نموده بود برخی از کدهای پلتفرم موبایلی برند ساکن کوپرتینو به تکنولوژی فیلمبرداری اسلوموشن اشاره دارند که در عین ناباوری این قابلیت نیز در دوربین اصلی آیفون ۵ اس وجود داشت. لذا فعلاً باید منتظر بمانیم و ببینیم اینبار هم پیش بینی ها درست از آب در می آیند یا خیر.

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل