مردگان برمی خیزند؛ معرفی بازی Zombie Defense

مردگان برمی خیزند؛ معرفی بازی Zombie Defense

سبک Tower Defense یا همان دفاع از قلعه، چند سالی است که در میان گیمرها بسیار محبوب شده و تاکنون انواع و اقسام آن را تجربه کرده ایم؛ از محافظت لانه مورچگان در برابر حشرات مهاجم گرفته تا بازی امروز که باید در آن مقابل زامبی های از خدا بی خبر ایستادگی کنید.

Zombie Defense توسط استودیوی لهستانی تبار Home Net Games طراحی شده و آمده تا باری دیگر شما را با مردگان متحرک مواجه کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

چینش صحیح و سرعت عمل؛ این دو فاکتور عامل پیروزی شما در برابر زامبی ها هستند. Zombie Defense (که بیش از همه ما را به یاد Plants VS Zombies می اندازد) از ۴۲ مأموریت تشکیل شده که هدف در تمامی آنها، مقاومت در برابر موج حملات زامبی هاست.

Zombie Defense 2

در هر مرحله باید حساب تعداد مشخصی از زامبی ها را برسید، یا اینکه تا مدت زمان معینی در برابر موج حملات آنها مقاومت کنید. هر یک از سربازان شما در بازی به طور دستی قابل کنترل هستند و انواع تفنگ، نارنجک، کوکتل مولوتوف و حتی بولدوزر و هواپیماهای جنگی سلاح های شما در برابرشان خواهد بود.

اگر سربازتان در حمله ها مجروح شد می توانید درخواست نیروی کمکی و دارو بدهید یا اینکه با ارتقای قابلیت های آنها اصلا به این کار احتیاجی نداشته باشید. هر چند که در برابر بعضی از زامبی های بازی (مثل زامبی های پرنده یا باس ها) نمی توان به سادگی مقابله کرد و باید با تدابیر ویژه ای با آنها روبرو شوید.

بازی یک حالت Infinite برای گیمرهای هاردکور هم دارد که در آن می توان بازی را به طور بی پایان پیش برد و در کشتن زامبی ها رکورد زد. Zombie Defense برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و ضمنا طبق قرارداد کافه بازار با ناشر بین المللی بازی، می توان آیتم های درون برنامه ای آن را به صورت ریالی خریداری نمود.

Zombie Defense
  • Zombie Defense
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: Home Net Games
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳۴.۷ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato