طبق گفته کاربران انجمن XDA، عملکرد لمسی نمایشگر LG G4 با مشکلاتی مواجه است

به نظر می رسد که آخرین پرچمدار شرکت کره ای ال جی به نام G4، در بخش نمایشگر دچار مشکلاتی است. بر اساس یکی از صفحات ایجاد شده در انجمن XDA، اکنون بیش از ۱۰۰ نفر چنین مشکلاتی را در رابطه با نحوه ی کارکرد نمایشگر خود بیانگر شده اند.

چنین نیست که گاهی اوقات صفحه نمایش G4 به طور کلی نتواند به لمس انگشتان شما پاسخ دهد اما در ویدیو های منتشر شده مشخص گشته که این موبایل در اصل قادر نیست اشاره و تب های سریع را شناسایی کرده و به آنها پاسخ گوید. مشکل مشابه، زمانی که قصد سوایپ کردن و یا کشیدن انگشت بر روی نمایشگر و رفتن به صفحه ی کناری را دارید نیز دیده می شود. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

چنین ضعفی البته در قابلیت های خانگی ال جی به نام های Knock On و Knock Code بیش از هر زمان دیگری نمود پیدا می کنند زیرا کاربران معمولا با اشاره ای بسیار کوتاه قصد روشن کردن نمایشگر موبایل خود را با استفاده از قابلیت Knock On دارند.

انجمن XDA همچنین پس از شایع شدن این موضوعات، یک نظرسنجی از کاربران G4 به عمل آورده که تا کنون بیش از ۲۰۰ نفر از دارندگان این موبایل در آن شرکت نموده و بیش از ۶۰ درصد نیز وجود چنین مشکلی را تایید کرده اند.

لازم به ذکر است که با وارد کرد کد #*#۲۸۸۶۳۴ در G4 خود، می توانید به قسمت Device Test مراجعه کرده و سپس در Service Menu، گزینه ی Manual Test را انتخاب کرده و در نهایت نیز Touch Draw Test را برگزینید. سپس می توانید نحوه ی عملکرد حالت لمسی نمایشگر را با وضوح بیشتری آزمایش کنید. در ویدیوی ذیل نیز همین عملیات انجام گرفته و می بینید که برخی مواقع و با اشاره های نه چندان قوی، نمایشگر G4 نمی تواند لمس انگشتان کاربر را تشخیص دهد.

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟