ماجراهای ماهی و دریا؛ معرفی بازی Jumping Fish

در دنیای بازی ها، هر استودیوی بازی سازی را با یک ویژگی خاص می شناسند؛ گیم لافت را با عناوین خوش گرافیک و حجیم، سوپر سل را با استراتژی های بی نظیر و کچ اپ را با بازی های بسیار ساده و در عین حال اعتیادآور.

Jumping Fish عنوان جدید برنامه نویسان کچ اپ است که مثل دیگر بازی های این استودیو، در عین داشتن ساده ترین گیم پلی ممکن، یکی از اعتیادآورترین بازی های این روزهاست.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

باورکردنی نیست که یک بازی به این سادگی تا چه حد می تواند جذاب و اعتیادآور باشد. در این بازی بی پایان شما کنترل یک موجود آبزی که می تواند ماهی، عروس دریایی یا کروکودیل باشد را بر عهده دارید. شنا کردن رو به جلو، عدم برخورد به موانع و ثبت بالاترین رکورد هم هدف بازیست.

Jumping Fish 2

کنترل در Jumping Fish با یک اشاره صورت می گیرد. یک بار که انگشت خود را روی صفحه بفشارید، ماهی به پایین شنا می کند و با تکرار همین کار، شاهد صعودش به سطح آب خواهید بود.

بنابراین در نهایت سادگی و فقط با اشاره های مکرر روی صفحه می توانید در بازی پیشروی کرده و رکوردهای تازه از خودتان به جای بگذارید. با ثبت رکوردهای بالاتر هم ماهی های جدیدتری آزاد می شوند که هر کدام در سرعت شنا و تغییر جهت با هم متفاوتند.

Jumping Fish برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و از معدود بازی های است که همه افراد از کلیه رنج های سنی می توانند با آن ارتباط برقرار کنند و مدت ها با گیم پلی جذابش سرگرم شوند.

Jumping Fish
  • Jumping Fish
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Ketchapp
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۶۲.۸ / ۲۴.۲ مگابایت
دانلود


ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟