جی تی ای پیکسلی؛ معرفی بازی Block City Wars

جی تی ای پیکسلی؛ معرفی بازی Block City Wars

جی تی ای پیکسلی؛ معرفی بازی Block City Wars

وقتی که GTA با دنیای ماینکرفت ترکیب شود، باید انتظار چه چیزی را داشته باشیم؟ Block City Wars به خوبی می تواند سوال شما را پاسخ دهد. سازندگان این بازی با ترکیب جهان آزاد سری بازی های جی تی ای و المان های پیکسلی دنیای ماینکرفت، بازی بسیار خلاقانه ای ساخته اند که می تواند تجربه اش برای طرفداران هر دو بازی، تجربه ای بی نظیر و فراموش نشدنی باشد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

به گفته سازندگان بازی، Block City Wars هیچ گونه وابستگی به ماینکرفت ندارد و فقط از ظاهر پیکسلی آن الگو برداری کرده. این حرف تا حد زیادی درست است چرا که حقیقتا پیکسل های این بازی از پیکسل های Mojang باکیفیت تر و پرجزئیات ترند.

screen640x640 (1)

هر کاری که در جی تی ای می کردید، در این بازی جهان آزاد آنلاین هم قادر به انجامش خواهید بود. انواع ماشین، هلیکوپتر، تانک، قایق موتوری و جت پک پیکسلی در بازی پیدا می شود که با آنها می توانید در مپ نسبتا بزرگ بازی آزادانه به گردش بپردازید.

screen640x640 (3)

با ورود به بازی می توانید برای خودتان یک کاراکتر پیکسلی ساخته و بعد وارد مبارزات خیابانی شوید. از این به بعد بستگی به خودتان دارد، یا می توانید بازی را به صورت مأموریتی پیش ببرید یا اینکه مستقیما وارد نبردهای آنلاین شوید.

screen640x640 (2)

مبارزات آنلاین بازی دست کمی از GTA Online ندارند و هر بار که وارد بازی می شوید، صدها نفر مشغول مبارزه در آنها هستند. سیستم نشانه گیری و شلیک هم عینا شبیه به جی تی ای های جدید طراحی شده تا جای هیچ گله و شکایتی از گیم پلی بازی به جای نماند.

Block City Wars به صورت کاملا رایگان برای iOS و اندروید عرضه شده و توصیه می کنیم که به هیچ وجه تجربه اش را از دست ندهید.

[بروزرسانی]: ظاهرا گوگل اقدام به حذف این بازی از سرورهای خود نموده. برای دانلود نسخه اندروید Block City Wars می توانید از این لینک استفاده کنید.

Block City Wars
  • Block City Wars
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: DGames
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۷۵ / ۹۰ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل