کمپانی ZTE قابلیت های منحصر به فرد Nubia Z9 را به تصویر می کشد [تماشا کنید]

در اواسط اردیبهشت ماه، کمپانی چینی ZTE از موبایل جدید خود با نام Nubia Z9 پرده برداشت. تلفن همراه یاد شده اکنون در کشور چین برای فروش موجود است و به زودی نیز به بازار ایالات متحده راه خواهد یافت.

مهم تری ویژگی Nubia Z9 عدم وجود حاشیه در نمایشگر این موبایل است و تا همین جای کار نیز می توان گفت ZTE نحوه تعامل کاربران با موبایل های هوشمند را به حد کافی مورد تحول قرار داده؛ اما این همه ی ماجرا نیست. تلفن هوشمندی که در موردش سخن می گوییم از ویژگی های بسیار کارآمدی برخوردار است که می تواند نحوه کار کردن شما با این اسمارت فون را بسیار آسان و جذاب تر کند.

خود ZTE، نام «تکنولوژی تعامل از طریق فریم» را برای ویژگی های موبایل جدید انتخاب کرده؛ قابلیت هایی که به کاربر اجازه می دهند به واسطه دست کشیدن به لبه های کنار نمایشگر، دستوراتی را صادر نماید.

کمپانی مورد بحث اکنون تصمیم گرفته تا در یک ویدیوی تبلیغاتی، همه قابلیت هایی که از طریق تعامل با فریم به دست می آیند را برای کاربران به نمایش بگذارد. از آنلاک کردن موبایل گرفته تا تغییر برنامه ها و گرفتن اسکرین شات و همچنین زوم کردن در میان تصاویر و نقشه ها. لازم به ذکر است که موبایل یاد شده در سه ماهه سوم سال جاری به بازار ایالات متحده خواهد رسید و چنین گفته می شود که قیمتی برابر با ۶۰۰ دلار برای نسخه ی آنلاک و بدون قرارداد خواهد داشت.

از شما دعوت می کنیم با دیجیاتو همراه بوده و در ادامه، در ویدیوی تبلیغاتی منتشر شده از سوی ZTE، قابلیت های منحصر به فرد Z9 را تماشا کنید.

ZTE-Nubia-Z9 (4)-w600 ZTE-Nubia-Z9 (3)-w600 ZTE-Nubia-Z9 (2)-w600 ZTE-Nubia-Z9-w600

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟