لکسوس موفق به تولید یک هاوربورد شده است

هاوربوردها بیشتر شبیه محصولات علمی تخیلی هستند که شاید وسیله نقلیه مردم در ده ها سال آینده باشد و فقط آثار آن را در فیلم های علمی و تخیلی دیده ایم اما به نظر می رسد که شرکت لکسوس در حال پوشاندن جامه عمل به رویاهای مان است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

لکسوس اخیرا یک ویدیو و چند تصویر از محصول جدیدی که امکان ندارد چیزی جز هاوربورد باشد منتشر کرده. اگر چه در این ویدیو کسی سوار هاوربورد نمی شود و به محض پا گذاشتن روی آن ویدیو قطع می شود اما انتشار ویدیو از سوی شرکت معتبری چون لکسوس سبب می شود به آینده نزدیک هاوربوردها اعتقاد پیدا کنیم.

برای اطلاع یافتن از حقیقت امر، وبسایت Gizmodo با شرکت لکسوس تماسی برقرار نمود و سخنگویان شرکت محصول را تایید کردند. این هاوربورد از نیتروژن سرد مایع و آهنرباهای دائمی برای معلق ماندن و تحمل وزن کاربر خود استفاده می کند.

اگرچه در ویدیو محیط یک پارک اسکیت را مشاهده می کنیم که توسط بتون پوشانده شده اما انگجت می گوید زیر لابه بتونی، سطح فلزی قرار دارد که به دستگاه اجازه معلق ماندن را می دهد. بنابراین انتظار نداشته باشید که بتوانید در هر مکانی از دستگاه استفاده کنید.

گفته شده دستگاه به مدت 18 ماه در دست توسعه بوده و توسط اسکیت بازهای حرفه ای در بارسلونا تست شده. اطلاعات بیشتر؟ هنوز هیچ کس چیز بیشتری نمی داند و باید منتظر انتشار اعلامیه های بعدی از سوی لکسوس باشیم.

ویجیاتو

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟