همه چیز درباره آیفون 13
تمام استیم ماشین های اولیه پیش فروش شدند

تمام استیم ماشین های اولیه پیش فروش شدند

شرکت والو، تحت برنامه ای با نام Get It Early، تعداد محدودی از پی سی های خود که سیستم عامل استیم روی آن ها نصب است را به فروش گذاشته بود. این دستگاه ها که در اصل کامپیوتر هستند اما برای استفاده در اتاق نشیمن، شبیه به کنسول طراحی شده اند، استیم ماشین نام دارند.

تقریبا یک ماه پیش بود که والو اعلام نمود بیش از ۳۵ درصد استیم ماشین های اولیه پیش فروش شده اند و حالا نیز به نظر می رسد که ۶۵ درصد باقی مانده هم دیگر در دسترس نیستند و خریداری شده اند.

با مراجعه به صفحه استیم مربوط به دو محصول کنترلر و لینک، متوجه خواهید شد که والو برنامه دارد محصولات خود را ۱۰ نوامبر به بازار عرضه کند اما کسانی که استیم ماشین ها را پیش خرید کرده اند از ۱۶ اکتبر محصولات خود را دریافت خواهند کرد. هنوز دو محصول فوق در دسترس هستند و اگر سفارش دهید می توانید تقریبا یک ماه زودتر به آن ها دسترسی داشته باشید.

استیم ماشین Alienware که یکی از برندهای محبوب حوزه پی سی گیمینگ است نیز در تاریخ ۱۰ نوامبر به بازار عرضه می شود ولی مدل های Syber از ۱۵ اکتبر به بعد وارد بازار خواهد شد. باقی دستگاه ها تاریخ عرضه دقیقی ندارند. شرکت Valve در ارتباط با میزان محصولات فروخته شده در این فاز رقمی اعلام نکرده است.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato