اسناد لو رفته از فاکسکان وجود دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در آیفون های نسل بعد را تائید کردند

بر اساس شایعات جدید ممکن است آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس فاقد دوربین های دوگانه ای باشند که قبلاً در موردشان شنیده بودیم، ولی با این وجود ماژول یاد شده در موبایل های مذکور ارتقایی قابل توجه یافته اند که می تواند سبب شگفتی کاربران گردد.

در همین راستا اکنون و بر طبق اسنادی که توسط یکی از کارمندان کمپانی فاکسکان به اینترنت راه یافته اند، گمان می رود نسل بعدی آیفون های اپل دارای سنسور دوربینی ۱۲ مگاپیکسلی خواهند بود که امکان فیلم برداری ۴K و ضبط ویدئوهای اسلوموشن با نرخ ۲۴۰ فریم بر ثانیه را نیز فراهم می آورد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

پستی که مربوط به اسناد مذکور می شده اکنون از روی اینترنت حذف گشته است، اما آنها مشمول قانون نانوشته ی وب شده اند که می گوید هر داده ای بر رویش منتشر شود دیگر قابل پاکسازی نیست.

در سندهای فاکسکان برای آیفون ۶ اس به یک مدل در حال توسعه ی داخلی با عنوان N66 اشاره شده و همین اسناد به مدل دیگری برای آیفون ۶ اس پلاس می پردازند که N71 نام دارد و گفتنیست هر دوی آنها دارای سنسور دوربینی جدید و ۱۲ مگاپیکسلی هستند.

همچنین آیفون ها حالا عاقبت حافظه ی رم شان هم ارتقا یافته و با ۲ گیگابایت از این نوع حافظه آماده ی حضور در بازار می شوند. به لیست شایعات باید دوربین جلویی ۵ مگاپیکسلی برای هر دو موبایل آتی کمپانی ساکن کوپرتینو را نیز افزود.

شایان ذکر است طی چند روز گذشته تصاویری از بدنه ی آیفون ۶ اس لو رفت که عدم تغییر قابل توجه در ظاهر محصول و قاب فلزی آن را روایت می کردند. احتمال اضافه شدن رنگ های صورتی و رز گلد (Rose Gold) نیز از دیگر موارد مطرح است، ضمن اینکه شاید جایگاه برخی چیپ ها تغییر کرده و سبب کوچک تر شدن برد اصلی شوند تا کمپانی سازنده قادر باشد باتری بزرگتری را در محصولش جای دهد.

Leaked-document-revealing-iPhone-6s-family-12-megapixel-camera

Leaked-document-detailing-iPhone-6s-specs-in-Chinese

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟