فروش محصولات سامسونگ در آمریکا از اپل پیشی گرفت

فروش محصولات سامسونگ در آمریکا از اپل پیشی گرفت

فروش محصولات سامسونگ در آمریکا از اپل پیشی گرفت

پر مخاطب ترین سیستم عامل تلفن همراه در دنیا اندروید است و سامسونگ از این بابت سود بسیاری می برد. سهم سامسونگ از ۲۵۷ میلیون تلفن همراه فروخته شده در فصل گذشته اندکی بیشتر از ۸۲ میلیون است.

عمده فروش محصولات سامسونگ در دو منطقه ایالات متحده آمریکا و آسیای جنوبی بوده. آسیای جنوبی، خانه سامسونگ، آوردگاه تولیدکنندگان مطرح بسیاری است اما سامسونگ به خوبی توانسته گلیم خود را از آب بیرون بکشد. در ایالات متحده نیز پس از فروش ناموفق پرچمدار قبلی، حالا شاهد رشد گلکسی اس ۶ هستیم.

قطعا هزینه های میلیون دلاری سامسونگ در زمینه تبلیغات نتیجه بخش بوده، به حدی که توانسته در خاک اپل، از آیفون ۶ پیشی بگیرد. این مسئله ممکن است در فصل مالی آینده متفاوت باشد؛ با عرضه آیفون بعدی، فروش اپل دوباره قدرت خواهد گرفت اما فعلا سامسونگ در این بازار می تازد و با گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج سردمدار بازار است.

در اواسط ماه آوریل، آیفون ۶ هنوز هم پرطرفدارترین تلفن همراه در ایالات متحده بود اما گذر زمان، قدرت تبلیغات و کیفیت مناسب پرچمدارهای جدید سامسونگ مبارزه را به سود کره ای ها چرخانده. سامسونگ در منطقه آسای جنوبی موفق به فروش ۵.۵ میلیون واحد تلفن همراه شده.

نظرات ۴۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل