منتظر iOS 9 نمانید؛ با اپ Multi View قابلیت چندوظیفگی را به آیپد بیاورید

منتظر iOS 9 نمانید؛ با اپ Multi View قابلیت چندوظیفگی را به آیپد بیاورید

منتظر iOS 9 نمانید؛ با اپ Multi View قابلیت چندوظیفگی را به آیپد بیاورید

برای کاربران آیپد، مطمئنا مالتی تسکینگ در iOS 9 هیجان انگیزترین قابلیتی است که تبلت های اپل تا چند ماه دیگر به آن مجهز می گردند. این امکان جدید به کاربران آیپد اجازه می دهد تا به اجرای چند اپلیکیشن به طور همزمان و در کنار یکدیگر بپردازند، قابلیتی که سالهاست در تبلت های سامسونگ آن را می بینیم.

اگر برای تجربه این قابلیت مشتاقید و نمی توانید تا ماه سپتامبر برایش صبر کنید، اپلیکیشن هایی هستند که می توانند تجربه ای تقریبا مشابه با قابلیت چند وظیفگی آیپد را برای شما فراهم نمایند. اپ Multi View یکی از آنهاست.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

مالتی ویو در حقیقت یک مرورگر اینترنتی است که سه ستون مختلف را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید به طور همزمان سه صفحه وب را در هر یک بارگذاری کنید. مثلا در عین گشت و گذار در توئیتر و فیسبوک، نگاهی هم به اخبار جدید وبسایت دیجیاتو بیندازید. مضاف بر این، امکان کپی/پیست کردن متن ها و تصاویر از پنجره ها و انتقالشان به یکدیگر از دیگر قابلیت هایی است که اپلیکیشن یادشده در اختیار کاربر قرار می دهد.

screen480x480 (1)

البته مسلم است که مالتی ویو از اپلیکیشن های مقیم اپل پشتیبانی نمی کند و برای تجربه مالتی تسکینگ واقعی، چاره ای جز صبر تا عرضه iOS 9 ندارید. با این حال با نصب آن روی آیپد خود می توانید تجربه ای تقریبا مشابه از قابلیت مذکور را داشته باشید.

مالتی ویو با قیمت اولیه ۱.۹۹ دلار در اپ استور عرضه شده، اما در حال حاضر با تخفیفی ویژه تا زمانی محدود، می توانید آن را با قیمت ۹۹ سنت خریداری کنید.

Multi View - A Multi-view Mobile Browser
  • Multi View - A Multi-view Mobile Browser
  • قیمت: ۰.۹۹ دلار (تخفیف تا زمان محدود)
  • سازنده: Mobile Simplified
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۰.۴ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل