تیم سیانوژن مرورگر اختصاصی خود را روانه بازار خواهد کرد

تیم سیانوژن مرورگر اختصاصی خود را روانه بازار خواهد کرد

تیم سیانوژن مرورگر اختصاصی خود را روانه بازار خواهد کرد

تیم سازنده رام Cyanogen، به تازگی اعلام کرده که در حال ساخت مرورگری اختصاصی برای سیستم عامل اندروید است. مرورگر مذکور Gello نام دارد و برنامه نویسی آن بر پایه مرورگر متن باز کرومیوم صورت پذیرفته است.

کرومیوم در واقع نسخه ای متن باز از مرورگر کروم است که توسط گوگل تهیه شده و در اختیار سایر توسعه دهندگان قرار گرفته است. تیم سیانوژن قصد دارد تا تغییرات بسیاری را بر روی کرومیوم اعمال نماید و مرورگری با قابلیت های بسیار را در اختیار کاربران قرار دهد.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

از جمله امکانات Gello می توان به ویژگی Save for offline اشاره کرد؛ با استفاده از این قابلیت کاربر می تواند مقالات مورد نظر خود را در دستگاه ذخیره نماید و سپس بدون نیاز به اینترنت، به مرور آن ها بپردازد.

Gello همچنین با بهره گیری از قابلیت Night Mode به کاربر این امکان را می دهد تا در تاریکی شب، در شرایطی بهتر به مطالعه بپردازد و نگران اذیت شدن چشم هایش به خاطر نور نمایشگر نباشد.

مدیریت فایل های دانلود شده، تنظیمات مربوط به حریم شخصی، حذف تبلیغات از سایت ها و چند مورد دیگر از جمله دیگر قابلیت هایی هستند که همراه با Gello در اختیار کاربران قرار می گیرند.

جالب است بدانید که این مرورگر تنها برای موبایل های قدرتمند طراحی شده و محصولاتی با سخت افزار ضعیف نمی توانند آن را اجرا نمایند. در حال حاضر زمان دقیق انتشار این مرورگر اعلام نشده است.

در ویدیو زیر می توانید قابلیت های این مرورگر را در عمل مشاهده نمایید.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل