ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویجیاتو - بازی

رقم جایزه مسابقات دوتا 2 به 15 میلیون دلار رسید

سال گذشته، مسابقات دوتا 2 توانست با ثبت مبلغ جایزه 11 میلیون دلار، رسما بزرگ ترین جایزه تاریخ بازی های ویدیویی و ورزش های الکترونیکی را ارائه دهد و از این مبلغ در حدود 5 ...

سال گذشته، مسابقات دوتا 2 توانست با ثبت مبلغ جایزه 11 میلیون دلار، رسما بزرگ ترین جایزه تاریخ بازی های ویدیویی و ورزش های الکترونیکی را ارائه دهد و از این مبلغ در حدود 5 میلیون دلار به تیم اول رسید.

اما جایزه مسابقات امسال تا به این لحظه موفق به گذر از مرز 15 میلیون دلار شده است و رکورد سال گذشته را پشت سر گذاشته. همانند پروژه های کیک استارتر، بازیکنان و علاقه مندان به دوتا 2 می توانند با خرید کتاب مخصوص مسابقات به نام Compendium، رقمی معادل 2.5 دلار را به میزان جوایز بیافزایند.

در اصل دو مدل کامپندیوم 10 دلاری و 27 دلاری برای فروش در دسترس علاقه مندان است و با هر خرید، 25 درصد کل مبلغ به جایزه نهایی افزوده می شود و 75 درصد باقی مانده روانه جیب Valve می شود. بنابراین می توان نتیجه گرفت که شرکت والو تاکنون بیش از 60 میلیون دلار از طریق فروش این کتاب ها کسب درآمد کرده است.

کتاب های دیجیتالی کامپندیوم درون بازی مورد استفاده قرار گرفته و امکانات و ویژگی های جدید در اختیار بازیکن قرار می دهند. مسابقات The International 2015، از تاریخ 3 آگوست آغاز خواهد شد و تا 8 آگوست ادامه خواهد یافت. میلیونرهای بعدی کدام ها خواهند بود؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (30 مورد)
 • m
  m | ۱۳ تیر ۱۳۹۴

  تو ايرانم ميشه ازين مسابقات رآه انداخت؟

 • عـــامـر
  عـــامـر | ۱۲ تیر ۱۳۹۴

  اونا که بازی میکنن لذت ببرن

 • samb
  samb | ۱۲ تیر ۱۳۹۴

  من یکی از آرزوهامه که تو این مسابقات شرکت کنم !!!
  ولی حیف که ایرانم و گیم یعنی بچه بازی !!!!

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها

مطالب پیشنهادی