بر اساس شایعات شارپ و سامسونگ سازندگان پنل نمایشگر iPad Pro خواهند بود

بر اساس شایعات شارپ و سامسونگ سازندگان پنل نمایشگر iPad Pro خواهند بود

بر اساس شایعه جدید رسیده از تایوان، شارپ و سامسونگ ۲ شرکتی هستند که قرار است پنل های نمایشگر آیپد ۱۲ اینچی اپل را تامین کنند. تاریخ عرضه iPad Pro نیز در این گزارش، بازه ای بین اواخر ۳ ماهه سوم و اوایل ۳ ماهه چهارم سال جاری میلادی اعلام شده است. تا پیش از این هم اپل آیپد های جدید خود را در ماه های اکتبر یا نوامبر میلادی رونمایی می کرد، که بازه زمانی اعلام شده برای ارائه iPad Pro نیز با این تاریخ ها همخوانی داشته و می توان انتظار داشت اپل امسال این محصول تازه را در کنار نسل جدید مدل های iPad Air و iPad Mini معرفی کند.

گزارش یاد شده در ادامه توضیح می دهد که شارپ، به عنوان تامین کننده سنتی نمایشگر برای آیفون و آیپدهای اپل، قرار است در ابتدا به تنهایی تامین این قطعه را برای iPad Pro به عهده داشته باشد، اما از ماه سپتامبر سامسونگ نیز به عنوان تامین کننده دوم به یاری شرکت ژاپنی خواهد آمد. ال جی نیز طبق این شایعه سازنده دیگری است که اپل تمایل به همکاری با آن را داشته، اما از پنل های این تولید کننده کره ای به دلیل بازدهی پایین صرف نظر شده است.

پیشتر نیز از بررسی کدهای iOS 9 اطلاعاتی به دست آمده بود که نشان می داد آیپد پرو احتمالا نمایشگر ۱۲.۹ اینچی با رزولوشن ۲۰۴۸ در ۲۷۳۲ اینچ و تراکم ۲۶۴ پیکسل در اینچ خواهد داشت، اما در حال حاضر نمی توان در مورد صحت داشتن هیچکدام از این شایعات با قطعیت نظر داده و تنها می توان تا فرا رسیدن تاریخ رونمایی یا منتشر شدن اطلاعات از درگاه های رسمی تر منتظر ماند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato