عصر کشورگشایی؛ معرفی بازی استراتژیک Age of Warring Empire

عصر کشورگشایی؛ معرفی بازی استراتژیک Age of Warring Empire

Elex Technology تاکنون عناوین بسیار موفقی را روانه بازار بازی های موبایل کرده که موفق ترین آنها بازی های استراتژیک بوده اند. Clash of Kings عنوان موفقی از این ناشر چینی است که پیش تر به معرفیش در دیجیاتو پرداخته بودیم و امروز به سراغ بازی Age of Warring Empire می رویم که هم بازی قدیمی تر این استودیوست و هم محبوبیت بالاتری در میان گیمرها دارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Age of Warring Empire از آن دست بازی هایی نیست که با دیدن اسکرین شات هایش با خود بگویید " آه خدای من باید حتما این بازی را نصب کنم"، اما مسلما گیم پلی سرگرم کننده اش شما را از دانلود آن پشیمان نخواهد کرد.

Age of Warring Empire 3

این عنوان استراتژیک که در ابتدا یک بازی تحت وب در فیسبوک بوده، تمام تصورات شما را از یک بازی استراتژیک درست و حسابی برآورده کرده. برای حکمرانی در سرزمین های وسیع بازی، به یک فرمانده احتیاج دارید که می توانید او را از میان تمدن های یونان، روم و ایران برگزینید.

این قهرمانان در حکم روح و جان سپاه شمایند و بدون آنها بایستی لشکر خود را شکست خورده بدانید، بنابراین باید تا می توانید به ارتقای مهارت هایشان توجه کنید.

Age of Warring Empire 2

مثل دیگر بازی های RTS، در این عنوان هم می توانید با افراد دیگر تشکیل اتحاد داده و با یاری هم به سمت سپاه دشمنان یورش ببرید. برای هماهنگی در حملات و دفاع هم می توانید از قابلیت چت بازی استفاده کنید.

همچنین طبق قرارداد کافه بازار با استودیوی الکس، محتوای پولی Age of Warring Empire را می توانید به صورت ریالی و از طریق کارت های شتاب خریداری کنید. این بازی استراتژی جذاب برای پلتفرم های iOS و اندروید عرضه شده است.

Age of Warring Empire
  • Age of Warring Empire
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Elex Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۲.۷ / ۴۶ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato