امکان دارد سامسونگ گلکسی اس ۷ را با چیپست اسنپدراگون بسازد

امکان دارد سامسونگ گلکسی اس ۷ را با چیپست اسنپدراگون بسازد

یک سایت اخبار تکنولوژی در کره به نام ET News گزارش داده که سامسونگ در حال حاضر مشغول کار بر روی نسل بعدی پرچمدار خود با نام رمز Jungfrau است. تا اینجا مسئله عجیبی در خبر مشاهده نمی شود چرا که با توجه به روند مرسوم عرضه تلفن های هوشمند پرچمدار در بازه های یکساله، طبیعی است که پروسه ساخت نمونه های اولیه و آزمایش Galaxy S7 آغاز شده باشد.

نکته جالب موجود در این گزارش اما این است که سامسونگ علاوه بر چیپست های اگزینوس خود، در تولید برخی از نمونه های آزمایشی نیز از سیستم-در-چیپ های تولیدی کوالکام نیز استفاده کرده است.

چنین خبری در صورت صحت داشتن نشان دهنده این است که برخلاف تصور عمومی بوجود آمده، رابطه این دو سازنده کره ای و آمریکایی به پایان خود نرسیده است و امکان دارد نسل آینده پرچمدار سامسونگ نیز از نمونه های مجهز به چیپست اسنپدراگون برخوردار باشد.

لازم به ذکر است که حتی در صورت صحت داشتن خبر فوق، نمی توان آن را به معنی روی برگرداندن سازنده کره ای از پردازنده های ساخت خود در نظر گرفت، چرا که با توجه به فرصت زیاد باقی مانده تا عرضه پرچمدار بعدی، امکان دارد این شرکت مشغول مقایسه عملکرد گلکسی اس ۷ با چیپست های مختلف باشد، تا از کارکرد مناسب آن با سیستم-در-چیپ های اگزینوس اطمینان حاصل کرده و مطمئن شود عرضه محصول با این قطعه به بازار، بدون مشکل و دارای بالاترین بهره وری خواهد بود.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato