فروش تبلت های ایسوس امسال احتمالا با ۳۰ درصد کاهش مواجه گردد

فروش تبلت های ایسوس امسال احتمالا با ۳۰ درصد کاهش مواجه گردد

فروش تبلت های ایسوس امسال احتمالا با ۳۰ درصد کاهش مواجه گردد

همانطور که احتمالا می دانید بازار تبلت ها تمام مدت اخیر را با کاهش دائمی میزان فروش سپری کرده که توضیح دلایل آن نیز مجالی طولانی را طلب می کند. بطور خلاصه اما می توان به ترجیح کاربران به استفاده از فبلت ها و عدم ارائه سریع نمونه های جدید و متنوع را، از عمده ترین دلایل رویگردانی کاربران نسبت به این دستگاه ها به شمار آورد.

ایسوس هم تولیدکننده دیگری است که از مواجه با کاهش فروش در امان نمانده و انتظار می رود در پایان امسال و پس از عرضه بین ۶ تا ۷ میلیون تبلت، در نهایت کاهش فروش ۳۰ درصدی را نسبت به سال گذشته تجربه کند، سالی که در آن موفق شده بود ۹.۴ میلیون دستگاه از این محصولات را به فروش برساند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

کمپانی تایوانی سال جاری را از همان ابتدا با کاهش فروش تبلت هایش آغاز کرده موفق نشد هدفگذاری های فروش ۱.۸ میلیون تبلت در بازه ۳ ماهه نخست و ۱.۲ میلیون در ۳ ماهه دوم را محقق نماید. سازنده یادشده در مجموع این ۶ ماه، تنها ۲.۵ میلیون دستگاه تبلت به فروش رساند که کاهش ۳۹ درصدی نسبت به بازه مشابه سال گذشته و آمار فروش ۱.۵ میلیون تبلت در ۳ ماهه اول و ۱ میلیون در ۳ ماهه بعدی را نشان می دهد.

همچنین گفتنیست ایسوز اخیرا تبلت ZenPad S 8 Z580C را با قیمت ۲۰۰ دلار به بازار آمریکا عرضه کرده است. این دستگاه ۸ اینچی نمایشگر با روزلوشن ۱۵۳۶ در ۲۰۴۸ داشته و تراکم پیکسل های آن نیز ۳۲۰ ppi است. چیپست در نظر گرفته شده نیز مدل Atom Z3530 و دوربین های جلو و عقب آن به ترتیب کیفیتی ۲ و ۵ مگاپیکسلی دارند.

نمونه ارزانتری نیز به نام ZenPad 8 Z380C وجود دارد که با قیمت ۱۳۰ دلار عرضه شده و نمایشگر ۸ اینچی آن از رزولوشن ۸۰۰ در ۱۲۸۰ با تراکم ۱۸۹ پیکسل در اینچ بهره مند است و چیپست آن هم Intel x3-C3200 با ۴ هسته ۱.۲ گیگاهرتزی، در کنار ۱ گیگابایت حافظه رم و ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی در نظر گرفته شده است.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل