افزایش ۱۹ درصدی فروش موبایل های دو سیم کارت در سال آینده

افزایش ۱۹ درصدی فروش موبایل های دو سیم کارت در سال آینده

این روزها سازندگانی که بیشتر محصولاتی ارزان قیمت تولید می کنند، همچون OPPO و BLU، بیش از هر چیز در پی ساخت و فروش موبایل هایی با دو درگاه برای سیم کارت هستند.

برخی از این موبایل ها دارای دو درگاه سیم کارت به همراه یک درگاه برای افزایش حافظه دستگاه هستند در حالی که سایر آنها، جدا از درگاه عادی سیم کارت، از درگاه دومی نیز استفاده می کنند که کاربر می تواند بر اساس انتخاب خود، سیم کارت و یا کارت حافظه را در آن قرار دهد.

در هر صورت، این روزها حتی پرچمداران اصلی شرکت هایی نظیر ال جی و سامسونگ و سونی نیز در نمونه هایی دو سیم کارت برای کاربران علاقه مند عرضه می گردند. کار به جایی رسیده که موسسه آماری Strategy Analytics، تحقیقی را صورت داده و اکنون اذعان می کند در سال آینده، با رشد ۱۹ درصدی موبایل های دو سیم کارت رو به رو می گردیم. موسسه یاد شده پیشبینی کرده که در سال جاری، ۴۳۱ میلیون موبایل دو سیم کارت به فروش می رسد و این آمار برای سال ۲۰۱۶ به ۵۱۴ میلیون افزایش پیدا می کند.

موسسه مورد بحث همچنین پیشبینی کرده که در سال آینده تعداد ۱.۶ میلیارد تلفن هوشمند به فروش خواهند رسید که می توان گفت با توجه به آماری که اندکی قبل خواندید، در واقع از هر سه موبایل فروش رفته، یکی از آنها دو سیم کارت خواهد بود.

چنین محصولاتی بیش از همه در چین و هند محبوبیت دارند. در این میان سامسونگ، لنوو و مایکرومکس (تولید کننده هندی) در میان لیست برندهایی جای می گیرند که برای محصولات دو سیم کارت خود، منابع تبلیغاتی و تحقیقاتی بسیاری را صرف کرده اند. در این گزارش از اپل به عنوان یک بازنده ی بزرگ یاد شده چرا که در این بازار، هنوز حضوری به هم نرسانده است.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.