کمپانی ZTE در تلفن هوشمند Axon Mini راهکاری مشابه فورس تاچ اپل ارائه کرده است

کمپانی ZTE در تلفن هوشمند Axon Mini راهکاری مشابه فورس تاچ اپل ارائه کرده است

در حالیکه همگان انتظار داشتند تا شاهد حضور تکنولوژی فورس تاچ در نسل بعدی آیفون های اپل یعنی آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس باشند، ظاهرا به نظر می آید کمپانی ZTE پیش دستی کرده و فناوری مشابه را در یکی از موبایل های تازه اش به کار بسته.

همانطوری که امروز صبح نوشتیم برند چینی مورد بحث طی مراسمی از چند دیوایس جدید پرده برداشت که یکی از آنها نام Axon Mini را یدک می کشید و اکنون گفته می شود موبایل مذکور نمایشگری ۵.۲ اینچی از نوع Super AMOLED دارد که راهکاری مشابه تکنولوژی فورس تاچ را ارائه می نماید.

گفتنیست با استفاده از فناوری یاد شده مقدار فشاری که کاربر بر روی صفحه نمایش وارد می کند مورد ارزیابی قرار گرفته و بر حسب میزان آن دستورات متفاوتی به اجرا در می آید.

برای مثال یکبار تپ کردن بر روی نمایشگر ممکن است سبب آغاز پخش ویدئو گردد، در حالیکه در همان اپلیکیشن اگر انگشت خود را محکم تر روی صفحه نمایش فشار دهید خواهید توانست میزان صدا را زیاد کنید.

Axon Mini قرار است در ماه سپتامبر به بازار بیاید و دارای رنگ های، نقره ای، طلایی و صورتیست، البته کمپانی تولید کننده در مورد جزئیات محصولش بسیار حساس بوده و ترجیح داده تا آماده سازی نهایی آن از درج شدن تصویرش در اینترنت جلوگیری نماید و صرفاً به یک رونمایی خصوصی برای اصحاب رسانه بسنده کند.

باید منتظر ماند و دید عاقبت کدامیک از موبایل های دارای فورس تاچ زودتر وارد بازار می شوند، Axon Mini از ZTE یا آیفون از اپل؟

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato