همه چیز درباره آیفون 13
مسابقه فیتیله ای ها؛ معرفی بازی ایرانی

مسابقه فیتیله ای ها؛ معرفی بازی ایرانی "فیتیل ران"

Subway Surfers تاکنون الهام بخش صدها بازی رانر بوده و همواره استودیوهایی بوده اند که با الگوگیری از فرمول موفقیت آمیز این بازی، تلاش کنند تا موفقیت آن را در سطحی کوچکتر تکرار نمایند.

طراحان استودیوی تیله در "فیتیل ران"، جدیدترین پروژه شان همین هدف را دنبال کرده و برای این کار به سراغ سوژه ای بسیار جالب و خاطره انگیز رفته اند؛ عموهای فیتیله ای که بعید است هیچ کدام از ما با آنها خاطره نداشته باشیم.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

در فیتیل ران، عموهای فیتیله ای مشهور به صورت انیمشینی در آمده اند و سوار بر پراید و پیکان و سمند، در شهرهای مختلف ایران به گشت و گذار می پردازند. مثل تمام بازی های رانر، وظیفه شما در فیتیل ران هدایت ماشین و جاخالی دادن در برابر موانع و غول های بر سر جاده هاست.

FitilRun 2

در طراحی جلوه های بصری فیتیل ران تلاش زیادی انجام گرفته و  مجموعا محیطی بسیار زیبا، کارتونی و صد البته ایرانیزه را در بازی شاهد هستید. حمید گلی، علی فروتن و محمد مسلمی در شمایل انیمیشنی شان بسیار بامزه اند و ماشین ها و شهرهای مختلف ایران با وسواس و دقت زیادی شبیه سازی شده اند.

فیتیل ران نسبت به سایر عناوین رانر گیم پلی ساده تری دارد و این سادگی، مسلما برای پایین آوردن رنج سنی بازی بوده تا کودک و بزرگسال بتوانند از آن لذت ببرند. هر چند این آسانی ابدا از لذت بازی کردن فیتیل ران کم نکرده و چالش های روزانه و هفتگی، آیتم های قدرتی، آزاد کردن شهرهای جدید، گزینه های شخصی سازی عموها و ماشین های ایرانی انگیزه قدرتمندی برای ادامه بازی در شما ایجاد می کنند.

فیتیل ران یکی از خوش ساخت ترین بازی های ایرانی و نمونه ای شایسته از الگوگیری صحیح و به دور از تقلید کورکورانه از عناوین خارجی محسوب می شود. توصیه می کنیم حتما آن را دانلود کنید و برای حمایت از سازنده، خریدهای درون برنامه ای را فراموش نکنید.

فیتیل ران
  • فیتیل ران
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: استودیو تیله
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴۷.۳ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato