اپلیکیشن Spotlight Stories گوگل برای آیفون و آیپد منتشر شد

اپلیکیشن Spotlight Stories گوگل برای آیفون و آیپد منتشر شد

گوگل مدت ها در جستجوی راهی بود تا چگونه از موبایل ها و تبلت ها برای داستان سرایی استفاده کند، و امروز بالاخره این جستجو به نتیجه رسید. اپلیکیشن Spotlight Stories که تقریبا دو ماه پیش کار خود را با گجت های اندرویدی آغاز کرده بود، حالا برای آیفون و آیپد هم منتشر شده و در آن می توانید با داستان چهار فیلم و انیمیشن کوتاه ساخته شده توسط کارگردانان مجرب همراه شوید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

انیمیشن کوتاه Duet ساخته گلن کین، انیماتور افسانه ای و فیلم کوتاه Help به کارگردانی یکی از عوامل فیلم های Fast & Furious از جمله آثار شاخص موجود در اپ Spotlight Stories گوگل هستند.

تفاوت داستان های Spotlight Stories با فیلم های معمولی در آن است که شما در آنها تنها یک بیننده نیستید، بلکه می توانید وارد دنیای فیلم شده و کاملا در بطن داستان فرو بروید. در واقع در این اپلیکیشن، صفحه نمایش دریچه ای است تا از طریق آن به بطن داستان وارد شوید، دور و اطراف را نگاه کرده و هر یک از کاراکترها را به طور جداگانه دنبال کنید.

البته در حال حاضر متد داستان سرایی در Spotlight Stories بسیار ابتدایی است، اما تجربه ای شگفت انگیز را برای کاربران به ارمغان می آورد و امید می رود که با خلق راه های جدید برای ایجاد تعامل بیشتر میان فیلم و تماشاگران، به اپلیکیشن جذاب تری تبدیل گردد.

ضمنا گوگل اعلام کرده که قصد دارد به زودی فیلم های کوتاه Spotlight Stories را به سرویس یوتوب هم بیاورد.

Google Spotlight Stories
  • Google Spotlight Stories
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: گوگل
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۶.۵ / ۱۱ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato