پرچمدار آتی سونی همزمان با اکران سری جدید فیلم جیمز باند رونمایی می شود [شایعه]

پرچمدار آتی سونی همزمان با اکران سری جدید فیلم جیمز باند رونمایی می شود [شایعه]

پرچمدار آتی سونی همزمان با اکران سری جدید فیلم جیمز باند رونمایی می شود [شایعه]

پرچمدار امسال سونی هم رونمایی شد و به خاطر تغییرات اندکی که نسبت به نسخه قبلی اش داشت، بسیاری را در بهت و حیرت فرو برد. اما این بدان معنا نخواهد بود که شرکت ژاپنی مورد بحث قصد معرفی پرچمدار دیگری را در سال جاری میلادی نداشته باشد و آنطور که از شایعات می توان دریافت، این اتفاق در نیمه دوم ۲۰۱۵ رخ خواهد داد و در کنار آن، حتما مدل دیگری تحت عنوان کامپکت نیز رونمایی می شود.

اما اکسپریا Z5 را می توان موبایلی «ساخته شده برای جیمز باند» خواند چراکه دو پوستر تبلیغاتی اخیر منتشر شده از این محصول، دست کم حاوی جمله ای با این مضمون هستند. در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.در این تصاویر از محصولی با نام "Xperia *5" و همچنین فیلمی تحت عنوان Spectre 007 نیز که قرار است در ماه های آتی اکران شود نام برده شده (که در واقع قسمت بیست و چهارم از سری جیمز باند است و توسط یکی از استودیوهای متعلق به سونی پیکچرز با نام Columbia Pictures ساخته می شود).

البته موبایلی که در این پوستر از آن یاد شده شاید همان Z5 خودمان نباشد اما چون انتظار می رود این محصول همان پرچمدار آتی سونی باشد، به سختی می توان باور کرد که این شرکت قصد دارد محصول دیگری را برای سری جیمز باند تبلیغ کند.

براساس شایعات قبلی، موبایل اکسپریا Z5 سونی مجهز به یک چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ است و نمایشگری با رزلوشن ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل (مانند Xperia Z3+) دارد. با این همه، تا به امروز هیچیک از این اطلاعات تایید نشده اند. لازم به توضیح است که قسمت ۲۴ سری فیلم های جیمز باند قرار است که از تاریخ ۶ نوامبر به صورت عمومی اکران شود و انتظار می رود که سونی پرچمدار جدید خود را تا پیش از ورود این فیلم به سالن های سینما رونمایی کند.

Is-the-Sony-Xperia-Z5-made-for-Bond (1) Is-the-Sony-Xperia-Z5-made-for-Bond

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل