ظاهر اولین محصول غیر گیمی نینتندو در پتنت تازه ای مشاهده شد

ظاهر اولین محصول غیر گیمی نینتندو در پتنت تازه ای مشاهده شد

ظاهر اولین محصول غیر گیمی نینتندو در پتنت تازه ای مشاهده شد

نینتندو در سال ۲۰۱۴ با معرفی پروژه Quality of Life علاقه خود را برای حضور در بازارهای جدید و نامربوط به صنعت بازی سازی ابزار کرده و اولین محصول معرفی شده برای این منظور نیز یک حسگر خواب بود که سازنده ژاپنی تعبیر ابزار «نپوشیدنی» را برای آن بکار برده و اعلام کرده بود کاربر به منظور استفاده از این دستگاه تنها کافی است آن را کنار تخت خواب خود قرار دهد.

اکنون و با نزدیک تر شدن سال ۲۰۱۶ که موعد آغاز پروژه QOL اعلام شده، پتنتی از این بازی ساز منتشر شده و بر اساس تصاویر موجود در آن، گجت «نپوشیدنی» نینتندو از نظر ظاهری شبیه به ساعتی خواهد بود که به یک پروژکتور و حسگرهای مختلف مجهز است.

در ادامه مطلب برای مشاهده تصویر منتشر شده با دیجیاتو همراه باشید.

nintendo-sleep-monitor-lede (1)

طرز کار دستگاه اما بطور دقیق از روی تصاویر مشخص نیست و نمی توان با قطعیت نظر داد که این گجت بطور مستقل کار می کند، یا کاربر برای استفاده لازم است تلفن هوشمند خود را مثل پایه روی آن قرار دهد. در هر دو صورت البته می دانیم که محصول یادشده به دوربین، میکروفون و حسگرهای مختلفی مجهز است تا دمای بدن، نبض و علائم دیگر کاربر را تحت نظر بگیرد.

این گجت سپس با جمع آوری این اطلاعات، از آنها برای بررسی کیفیت خواب کاربر و اختصاص امتیازی به آن استفاده کرده و در نهایت این امتیاز با استفاده از پروژکتور دستگاه روی دیوار یا سقف تابانده خواهد شد. گفتنیست در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این محصول و طرز کار دقیق آن در دست نیست، اما با انتشار هر اطلاعات جدیدی به سرعت آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل