انتشار تریلری از مستند استیو جابز؛ اکران فیلم از سیزدهم شهریور ماه

انتشار تریلری از مستند استیو جابز؛ اکران فیلم از سیزدهم شهریور ماه

فیلم استیو جابز با بازی Michael Fassbender در نقش جابز و Seth Rogen در نقش استیو وزنیاک قرار است که در تاریخ نهم اکتبر برای نخستین بار روی پرده سالن های سینما برود.

اما فیلم دیگری نیز در مورد مدیرعامل فقید اپل ساخته شده که در تاریخ چهارم سپتامبر در برخی از سالن های منتخب سینمایی به نمایش در می آید و باید بگوییم که شخصیت اول این فیلم به بهترین بازیگر برای انتخاب نقش جابز داده شده و این فرد کسی نیست جز خود او.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

نخستین تریلر از این فیلم مستند با عنوان «استیو جابز؛ مردی در ماشین» روز جمعه گذشته منتشر شد. این فیلم دو ساعته آنطور که در تیزر تبلیغاتی منتشر شده از آن آمده، انگیزش و ارزیابی مجددی از میراث یک شخصیت است و کارگردانی آن را Alex Gibney برنده سابق جایزه اسکار بر عهده داشته.

sj-a (1)

مستند استیو جابز نخستین بار در جشنواره فیلم SXSW به نمایش گذاشته شد و ادی کیو یکی از مدیران اپل نیز از تماشاچیان آن بود. جالب است بدانید که نه کیو و نه دیگر کارکنان اپل به هیچ وجه جذب فیلم نشدند و در میانه های اکران، سالن سینما را ترک کردند.

کیو بعد از این ماجرا در توئیتی اینطور نوشت: «فیلم دیدگاهی نادرست نسبت به دوست من دارد و شخصیت به تصویر کشیده شده در آن با استیو جابزی که من می شناختم فرق دارد.»

محض اطلاع تان باید بگوییم که این چهارمین فیلم ساخته شده در مورد مدیر عامل سابق اپل است که ظرف دو سال گذشته وارد سالن سینماها می شود. برای نمونه فیلم «جابز» با هنرنمایی اشتون کوچر نتوانست مخاطبان سالن های سینما را با خود همراه کند و «iSteve» هم مدت کوتاهی روی پرده نقره ای سالن های سینما به نمایش در آمد و جمع کوچکی از مخاطبان را با خود همراه ساخت.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato