باتری آیفون 6C حجیم تر از سایر موبایل های ۴ اینچی اپل خواهد بود

وال استریت ژورنال قبلا گزارش داده بود که اپل به زودی نمونه ای ۴ اینچی را برای کاربرانی که به موبایل های کوچک تر علاقه دارند، توسعه خواهد داد. منبع یاد شده همچنین باور داشته که آیفون کوچک در نیمه اول سال ۲۰۱۶ و همزمان با ارائه نسل بعدی آیپد ها معرفی خواهد شد.

حال گویا این شایعه که البته بیشتر به یک خبر شباهت داشت، اکنون ابعاد تازه ای به خود گرفته است. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

می گویند اپل می خواهد یک آیفون دیگر را وارد خانواده ی «C» کند اما موبایل جدید، همانند پدر خود، پلاستیکی نخواهد بود بلکه همانند تلفن های هوشمند دیگر از سوی کمپانی ساکن کوپرتینو از فلز مرغوب استفاده می نماید.

تحلیلگران اکنون باور دارند که اگرچه آیفون 6C تلفن هوشمندی از سوی اپل است که در واقع برای خریدارانی توسعه می یابد که می خواهند هزینه ی کمتری پرداخت کنند اما در هر صورت اپل تصمیم خود را گرفته تا این بار نیز اسمارت فون یاد شده را با بدنه ای فلزی همراه سازد.

Batterie-iPhone-6c-1715mAh-w600

تا کنون صرفا خبر رسیده بود که کمپانی ساکن کوپرتینو، به شدت سونی را برای تهیه سنسورهای مورد نیاز برای آیفون 6C تحت فشار گذاشته.

از سوی دیگر به تازگی تصویری جدید از سوی منابع تولید کننده قطعات، منتشر گشته؛ در این تصویر، یک باتری ۱۷۱۵ میلی آمپری مشاهده می شود که برای iPhone 6C تهیه شده. حال در نظر داشته باشید که آیفون 5C، صرفا اندازه ای برابر با ۱۵۰۰ میلی آمپر بود و اپل می خواهد انتقادات را در خصوص باتری آیفون های کوچک از میان بردارد. اگر خاطرتان باشد، سال گذشته سامسونگ یک آگهی ویدیویی منتشر نمود که به هواداران آیفون می گفت: «از بغل کردن دیوار پرهیز کنید

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟