ویندوز ۱۰ شاید هم اکنون در حال دانلود شدن روی کامپیوتر شخصی شما باشد

ویندوز ۱۰ شاید هم اکنون در حال دانلود شدن روی کامپیوتر شخصی شما باشد

تا کمتر از ۲۴ ساعت دیگر، مایکروسافت بروزرسانی اولین گروه از کامپیوترهای مبتنی بر ویندوز های ۷ و ۸ را، به آخرین نسخه از سیستم عامل خود آغاز خواهد کرد. بنابراین می توان احتمال داد شرکت ساکن ردموند از هم اکنون در حال بارگذاری فایل اینستالر ویندوز در کامپیوترهای کاربران باشد تا همه شرایط برای آغاز بروزرسانی در ۸:۳۰ صبح چهارشنبه ۷ مرداد آماده باشد.

برای بررسی وجود فایل اینستالر یاد شده می توانید به پوشه C:\$windows.~BT در کامپیوتر خود بروید، فایلی که از فردا صبح و همزمان با آغاز عرضه ویندوز ۱۰، امکان نصب سیستم عامل تازه از طریق آن برای کاربران مهیا خواهد شد.

البته باید در نظر داشته باشید همه کاربران نخواهند توانست از ابتدا به این بروزرسانی دسترسی داشته باشند و برای فراهم کردن امکان نصب ویندوز ۱۰ در تاریخ فوق لازم است پیش از این مراحلی را انجام داده باشید.

مایکروسافت البته اعلام کرده امکان بروزرسانی در هفته های آینده برای همه فراهم شده و به مرور همه کاربران خواهند توانست از آخرین نسخه  این سیستم عامل مشهور و محبوب بهره مند شوند.

همچنین گفتنیست پیشتر در مطلب جامعی، به توضیح تمام جزئیات در رابطه با بروزرسانی به ویندوز ۱۰ پرداخته ایم که در صورت تمایل می توانید آن را مطالعه بفرمایید: هرآنچه باید در مورد بروز رسانی کامپیوتر خود به ویندوز ۱۰ بدانید.

نظرات ۳۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato