همراه اول از ارائه بسته تخفیفی جدیدی برای بانوان خبر داد

همراه اول از ارائه بسته تخفیفی جدیدی برای بانوان خبر داد

همراه اول از ارائه بسته تخفیفی جدیدی برای بانوان خبر داد

در حدود نیمی از جمعیت هر جامعه را بانوان تشکیل می دهند، با این همه بسیاری از شرکت ها از این گروه عظیم کاربران و مشتریان بالقوه خود غافلند.

حالا براساس بیانیه ای که از سوی دفتر همراه اول در اختیارمان قرار گرفته، این اپراتور برنامه های ویژه ای را برای جلب رضایت کاربران بانوی خود به اجرا گذاشته تا در جهت جلب رضایت هر چه بیشتر آنها بکوشد. در ادامه توجه شما را به بیانیه منتشر شده در این رابطه جلب می کنیم با دیجیاتو همراه باشید.

همراه اول در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به بانوان، از ارائه «طرح بانو» خبر داد.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در این طرح که برای بانوان همراه اولی در نظر گرفته شده است، آنها می توانند با ثبت‏ نام رایگان در «طرح بانو»، در تمامی ساعات شبانه روز در هر تماس داخل شبکه خود، پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه در همان مکالمه، با ۵۰ درصد تخفیف صحبت کنند.
این طرح صرفاً برای مشترکین خانم قابل استفاده است و ملاک، جنسیت مالک سیم کارت است.
بنابراین تمامی مشترکین فعال (دائمی و اعتباری) خانم، امکان ثبت نام رایگان در این طرح را دارند و با فعال سازی آن می توانند از تخفیف مکالمات درون شبکه ای (تلفن ثابت و همراه اول) تا پایان شهریور ماه استفاده کنند.
مشترکین می توانند با شماره گیری کد دستوری*۱۱۱*۳۳۲۱# و یا ارسال پیامک به ۸۰۵۶، نسبت به فعال سازی این طرح اقدام کنند. همراه اولی ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل