بررسی دیجیاتو: ویندوز ۱۰

بررسی دیجیاتو: ویندوز ۱۰

سالیان پیش بیل گیتس نابغه ی برنامه نویسی و دنیای نرم افزار، امپراطوری مایکروسافت را بنا نهاد و این امپراطوری با محصولی به نام ویندوز توانست هر روز قدرتمند تر و عظیم تر گردد.

هرچند تاج گذاری گیتس با ویندوز انجام شد و این سیستم عامل توانست میلیاردها دلار را روانه حساب های مایکروسافت کند، ولی واقعیت این است اکنون به روزگاری رسیده ایم که دیگر کامپیوترهای شخصی مهم ترین گجت صاحبان خود محسوب نمی شوند.

مایکروسافت بالمر اگرچه تا حدودی این موضوع را درک کرده بود و شاید پاسخ را می دانست، ولی هرگز قادر نگشت راه حل ها را به درستی پیاده سازی کند و شاهد ناکامی بزرگی به نام ویندوز هشت بودیم.

روزگار بالمر به سرآمد و نادلا بر صندلی مدیریت تکیه زد، او اندک اندک نشان داد که جواب را در دست دارد و می خواهد کاربران و هواداران نا امید را مجدداً امید بخشد و کاری کند که به مایکروسافت عشق ورزند.

ویندوز ده بزرگترین محصول تفکرات مدیر کنونی و تیم ساخته و پرداخته شده توسط اوست و بنا دارد تا شکوه را به امپراطوری گیتس باز گرداند. در این نسخه از ویندوز اشتباهات ایام بالمر اصلاح شده اند، گلایه های کاربران شنیده و اعمال گشته اند و نوآوری و ابداعات جدید کار را تکامل بخشیده اند.

از شما دعوت می کنیم با کلیک بر روی لینک زیر بررسی ویژه دیجیاتو از ویندوز ۱۰ را مطالعه فرمائید.

https://digiato.com/article/2015/07/29/windows-10-review

نظرات ۶۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato