بیش از 750 هزار نفر برای خرید OnePlus 2 ثبت نام کرده اند

بیش از 750 هزار نفر برای خرید OnePlus 2 ثبت نام کرده اند

بیش از 750 هزار نفر برای خرید OnePlus 2 ثبت نام کرده اند

چند روز پیش، پس از ماه ها شایعه پراکنی و گمانه زنی پیرامون تلفن همراه جدید شرکت وان پلاس، چینی ها از OnePlus 2 پرده برداشتند. تلفن همراه مذکور هنوز برای خرید در دسترس نیست و اگر با سیستم دعوت نامه ای آن آشنا باشید، می دانید که دسترسی به یکی از این تلفن های ارزان قیمت اما پرقدرت، به این آسانی ها نیست.

زمانی که تلفن در تاریخ ۱۱ آگوست عرضه شود، اولویت فروش با افرادی خواهد بود که پیش از این در وبسایت وان پلاس، برای دریافت تلفن جدید اقدام به ثبت نام کرده باشند. در حال حاضر، بیش از ۷۵۰ هزار نفر حاضر شده اند که کمتر از ۴۰۰ دلار برای داشتن وان پلاس ۲ بپردازند و رقم متقاضیان ثانیه به ثانیه، رو به افزایش است.

اگر ساکن آمریکا، کانادا، چین، هند یا کشورهای اروپایی باشید، با دعوت نامه هایی که در اختیار دارید می توانید سریعا نسبت به خرید OnePlus 2 اقدام کنید، در غیر این صورت باید با ثبت نام در وبسایت، مدتی را به انتظار بنشینید.

این استارتاپ چینی امید دارد تا پایان سال ۲۰۱۵ میلادی، ۵ میلیون تلفن همراه تولید کرده و به دست مشتریان برساند، اما با توجه به اینکه همین حالا نزدیک به یک میلیون واحد وان پلاس ۲ فروخته شده، احتمالا باید تجدید نظری در این رقم کرد. وان پلاس دو در ورژن های ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی، به ترتیب با قیمت های ۳۲۹ و ۳۸۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل