عملیات دراکولا؛ نبرد با ربات های عظیم الجثه

عملیات دراکولا؛ نبرد با ربات های عظیم الجثه

عملیات دراکولا؛ نبرد با ربات های عظیم الجثه

دهه ۹۰ میلادی و کنسول های بازی را به یاد دارید؟ زمانی که بازی سازان از رنگ های نئونی برای طراحی های گرافیکی شان استفاده می کردند و بازی های پر زرق و برقی می ساختند که اوج گرافیک کنسول های آن دوران را نشان می داد.

هیچ وقت دیگر قرار نیست آرامش آن دوران را پیدا کنیم، یک گوشه از اتاق بنشینیم و در آرامشی که دیگر دست یافتن به آن امکان پذیر نیست به انجام بازی های خوش رنگ و لعاب بپردازیم. اما گاهی اوقات با یادآوری خاطرات گذشته می توان شیرینی لحظات را احساس کرد. عملیاد دراکولا شما را به همان دوران می برد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

برجسته ترین نکته ای که می توان در مورد Operation Dracual ذکر کرد، استفاده از رنگ های نئونی متنوع برای طراحی محیط، دشمنان، رابط کاربری و به طور کل هر چیزی که روی نمایشگر موبایل خود می بینید است. Operation Dracula را می توان حقیقتا سمفونی رنگ ها دانست و سایبر پانک دهه ۸۰-۹۰ میلادی را در آن به معنای واقعی کلمه درک کرد.

4

در این بازی ۳ کاراکتر قابل بازی در اختیار شما قرار داده می شود (که البته پس از به پایان رساندن تعدادی از مراحل، یکی دیگر هم آزاد خواهد شد) و باید با این قهرمانان به نبرد با غول های مکانیکی عظیم الجثه مکانیکی و نیمه مکانیکی بروید که هیچ رحم و مروتی ندارد و با مخرب ترین سلاح ها به سوی شما نشانه گیری می کنند.

یکی دیگر از مولفه های موفقیت برای ساخت بازی در دهه ۹۰ میلادی، به کار گیری موسیقی الکترونیک و هیجان انگیز بود. در Operation Dracula بیش از ۳۰ قطعه جذاب که آدرنالین خون شما را تا حد امکان بالا می برند قرار داده شده. ریتم بالا، حین گیم پلی سریع و پر تنش بازی، شما را روی خط سیری قرار می دهد تا جرات کافی برای از میان برداشتن دشمنان پیدا کنید.

OPERATION DRACULA
  • OPERATION DRACULA
  • قیمت: ۵.۹۹ دلار
  • سازنده: Crescent Moon Games
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۲۹۳ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل