همه چیز درباره آیفون 13
با خرید Gears of War Ulitmate Edition، چهار بازی رایگان هدیه خواهید گرفت

با خرید Gears of War Ulitmate Edition، چهار بازی رایگان هدیه خواهید گرفت

قابلیت انجام بازی های اکس باکس ۳۶۰ روی اکس باکس وان این روزها سر و صدای بسیاری به پا کرده و کاربران از این ویژگی بسیار خشنود اند. تا چند روز دیگر، Gears of War: Ultimate Edition بار اکس باکس وان عرضه خواهد شد که ورژن ارتقا یافته اولین Gears of War است اما مایکروسافت یه پیشنهاد وسوسه کننده برای کسانی که هنوز نسبت به خرید این بازی مطمئن نیستند دارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اگر Gears of War: Ultimate Edition را خریداری کنید، هر ۴ بازی سری که نسل قبل برای اکس باکس ۳۶۰ منتشر شدند نیز به صورت کد دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در واقع خریداران این بازی، عناوین زیر را هدیه خواهند گرفت:

  • Gears of War
  • Gears of War 2
  • Gears of War 3
  • Gears of War: Judgment

برای دریافت این چهار بازی، دارندگان Ultimate Edition باید از ۲۵ آگوست تا ۳۱ دسامبر نسبت به ثبت نام خود در اکس باکس لایو اقدام کنند. از شروع سال ۲۰۱۶ به بعد، این پیشنهاد دیگر به خریداران Ultimate Edition داده نخواهد شد. لازم به ذکر است که اجرای عناوین فوق در پاییز امکان پذیر خواهد شد، زمانی که قابلیت Backward Compatibility برای اکس باکس وان ممکن شود.

اگر جزو کاربرانی باشید که در نسخه پیش نمایش اکس باکس وان شراکت می کنند، می توانید با قرار دادن دیسک اوریجینال اولین Gears of War داخل اکس باکس وان، به انجام بازی بپردازید. Gears of War: Ultimate Edition در تاریخ ۲۵ آگوست برای اکس باکس وان منتشر می شود و احتمالا تا پاییز نیز روی ویندوز ۱۰ در دسترس باشد.

در همین حال می توانید ویدیوی مقایسه ای زیر را تماشا کنید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato