مسابقات جهانی دوتا 2 با مبلغ جایزه 18 میلیون دلاری آغاز شد

مسابقات جهانی دوتا 2 با مبلغ جایزه 18 میلیون دلاری آغاز شد

مسابقات جهانی دوتا 2 با مبلغ جایزه 18 میلیون دلاری آغاز شد

تب و تاب بازی های آنلاین روز به روز فراگیرتر می شود و حالا با شروع رسمی بخش اصلی مسابقات The International 2015، بزرگ ترین رویداد ورزش الکترونیکی جهان در حال برگذاری است. رویدادی که طی آن، تیم برتر مسابقات بخش اعظمی از مبلغ کل ۱۸ میلیون دلار را از آن خود خواهد کرد.

تیم هایی نظیر Na'Vi ،Newbee ،Fnatic و iG توانسته اند به رده بندی اصلی مسابقات راه پیدا کرده و کار را از شب گذشته شروع کنند. پیش بینی برنده امسال واقعا دشوار خواهد بود اما اگر مشتاق به تماشای بازی ها هستید، کانال رسمی یوتوب The International پیوسته در حال نمایش و تفسیر بازی ها است.

چند ماه پیش، زمانی که Valve، سازنده بازی Dota 2 و برگزار کننده مسابقات، بلیط TI 2015 را به فروش گذاشت، در عرض چند دقیقه تمامی بلیط ها فروخته شدند. در هر صورت Key Arena در سیاتل آمریکا (محل برگزاری مسابقات) طی این چند روز پر از هواداران مشتاقی خواهد بود که به تماشای نبرد تیم های محبوب شان می روند.

International امسال، پنجمین مسابقه سالانه Valve خواهد بود و از تاریخ ۳ تا ۸ آگوست ادامه خواهد یافت. مسابقات نهایی در بیش از ۴۰۰ سینما در سراسر ایالات متحده به نمایش گذاشته می شود که این مسئله نشان از اهمیت ورزش های الکترونیکی برای این کشور دارد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل