نسخه سیلور ادیشن موبایل بلک بری پاسپورت در بازار آمریکا عرضه خواهد شد

نسخه سیلور ادیشن موبایل بلک بری پاسپورت در بازار آمریکا عرضه خواهد شد

نسخه سیلور ادیشن موبایل بلک بری پاسپورت در بازار آمریکا عرضه خواهد شد

نسخه جدیدی از تلفن هوشمن بلک بری پاسپورت به نام سیلور ادیشن به بازار ایالات متحده آمریکا عرضه گردید که در قیاس با مدل اولیه تغییراتی اندک اما قابل توجه را در خود دارد.

نخست اینکه در ساخت فریم مدل جدید، از نوعی فولاد ضد زنگ تقویت شده بهره گرفته شده است و دیگر اینکه یک کاور پشتی نرم با طرح الماسی نیز برای آن در نظر گرفته شده.

علاوه بر اینها، اندازه دستگاه نیز تغییر یافته، به نحوی که سیلور ادیشن ابعادی برابر با ۱۳۱ در ۹۰.۵ در ۹.۲۵ میلیمتر دارد، در حالی که اندازه نسخه اولیه آن برابر با ۱۲۸ در ۹۰.۳ در ۹.۳ میلیمتر است و نسخه ارائه شده توسط AT&T هم ابعادی معادل ۱۳۱ در ۹۰.۵ در ۹.۳ میلیمتر دارد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

نسخه سیلور ادیشنِ موبایل بلک بری پاسپورت از طریق فروشگاه خود کمپانی فروخته خواهد شد و قیمت نسخه بدون قرارداد آن برابر با ۵۴۹ دلار اعلام گردیده. گفتنی است که این دستگاه از استاندارهای LTE، EDGE و HSPA+ پشتیبانی می کند.

عرضه این موبایل از تاریخ ۱۹ اوت (اواخر مرداد ماه) در ایالات متحده آمریکا آغاز خواهد شد و لوازم جانبی دستگاه نیز که ارزشی بیش از ۱۳۰ دلار دارند در کنار آن در اختیار خریداران قرار می گیرد که از آن جمله می توان به یک سینک پاد (به ارزش ۳۴.۹۹ دلار)، قاب چرمی کتابی (۵۹.۹۹ دلار) و یک کاور چرمی (۳۹.۹۹ دلار) اشاره نمود.

با در نظر داشتن مطالب ذکر شده، روشن است که نسخه سیلور ادیشن در قیاس با مدل اولیه هم به لحاظ قطعات داخلی و هم از لحاظ ظاهری بهبود یافته و اگر از آن دست کاربرانی هستید که توجهی به محصولات این کمپانی ندارند، بهتر است بار دیگر در مورد عقیده خود تجدید نظر نمایید.

BlackBerry-Passport-Silver-Edition-is-now-available-in-the-U.S.

BlackBerry-Passport-Silver-Edition (1)

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل