انتشار اولین ویدئوی منتسب به موبایل نکسوس تولید شده توسط هوآوی [تماشا کنید]

انتشار اولین ویدئوی منتسب به موبایل نکسوس تولید شده توسط هوآوی [تماشا کنید]

انتشار اولین ویدئوی منتسب به موبایل نکسوس تولید شده توسط هوآوی [تماشا کنید]

طی چندین ماه گذشته شایعات حکایت از این داشتند که گوگل مسئولیت تولید یک تلفن هوشمند نکسوس را به هوآوی واگذار نموده. ضمناً گفته می شد موبایل مذکور از چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ در کنار نمایشگری ۵.۷ اینچی با رزولوشن QHD بهره خواهد برد.

امروز ویدئویی از جانب استیو همر استوفر، صاحب اشتراک توییتر @onleaks، به اینترنت راه یافته که منتسب به نمونه اولیه نکسوس توسعه یافته توسط چینی ها خوانده می شود. در این ویدئو قادریم بخش پشتی دیوایس و سنسور دوربین و حسگر اثر انگشتی که در این قسمت جای گرفته را مشاهده و نگاهی نیز به قسمت جلویی اش داشته باشیم.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

چند روز پیش نیز ویدئویی از Mate 8، فبلت دیگری که هوآوی قرار است آن را به زودی معرفی کند انتشار یافت. این ویدئو را نیز آقای همر استوفر تهیه کرده و با سایرین به اشتراک گذاشته بود.

در نگاه اولیه و مقایسه ای مختصر بین دو محصول متوجه می شویم ظاهر آنها تا حدی به یکدیگر شبیه هستند، برخی منابع باور دارند ویدئوی منتسب به نکسوس، در اصل یک نمونه ی اولیه دیگر از Mate 8 را نمایش می دهد، در حالیکه تعدادی دیگر معتقدند هوآوی از طراحی فبلتش برای ساخت سفارش گوگل الگو گرفته.

فیلم چند ثانیه ای که به نکسوس بعدی نسبت داده می شود دارای سنسور دوربینی کاملاً متفاوت و دایره ای شکل بوده و جایگاه فلش آن نیز فرق دارد، در قسمت زیرینش پورت USB-C تعبیه گشته، ضمن اینکه جنس و ساختار بدنه آن هم بی شباهت به نکسوس ۵ تولید شده توسط ال جی نیست.

ظاهراً هر چه که جلوتر می رویم شایعه مرتبط به ساخت فبلت آتی اهالی مانتین ویو به دست ساکنین سرزمین اژدهای سرخ بیشتر قوت می گیرد و باید دید اگر این امر بدل به واقعیت شود استقبال کاربران از اولین نکسوس چینی چگونه خواهد بود.

ویدئوی منتسب به نکسوس هوآوی

ویدئوی منتسب به Mate 8

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل