اکسپریا Z5 و Z5 کامپکت فاقد پورت USB-C خواهند بود [شایعه]

اکسپریا Z5 و Z5 کامپکت فاقد پورت USB-C خواهند بود [شایعه]

اکسپریا Z5 و Z5 کامپکت فاقد پورت USB-C خواهند بود [شایعه]

طی چند روز گذشته شاهد به بیرون درز یافتن اطلاعات و جزئیات گوناگونی در مورد دو موبایل بعدی و بسیار مهم سونی یعنی، اکسپریا Z5 و همچنین Z5 کامپکت بودیم.

ابتدا تصویری از این اسمارت فون ها در همجواری آیفون ۶ لو رفت، کمی بعد نیز عکس دیگری که کناره دیوایس ها و حسگر اثر انگشتی که درون دکمه ی پاور تعبیه شده را به تصویر می کشید انتشار یافت و حالا نیز عکسی جدید در اختیار داریم که سبب می شود بازهم بیشتر در مورد شان بدانیم.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در تصویر تازه ی مورد اشاره، لبه پائین موبایل های آتی سونی به نمایش درآمده و ما را قادر می سازد تا نگاهی به پورتی که در این لبه تعبیه گشته بیاندازیم. بر مبنای آنچه که قابل مشاهده است به نظر می رسد Z5 و Z5 کامپکت هیچ یک دارای درگاه USB-C‌ نبوده و کماکان به پورت microUSB متکی باشند.

ضمناً برای درگاه مورد بحث درپوش خاصی وجود ندارد که برخی منابع آن را به ضد آب نبودن محصول تعبیر کرده و برخی دیگر نیز احتمال می دهند اسمارت فون های یاد شده هنوز ضد آب و ضد گرد و غبار بوده و با اتخاذ راهکاری مشابه آنچه در اکسپریا M5 به کار رفته نیاز به درپوش حذف گشته باشد.

گفتنیست احتمال می رود سونی از موبایل های جدید خود در جریان برگزاری نمایشگاه IFA پرده بردارد، این شرکت اندکی قبل خبر داده که در روز دوم سپتامبر مصادف با ۱۱ شهریور کنفرانس خبری ویژه ای مرتبط به همین نمایشگاه برپا خواهد کرد.

Alleged-Sony-Xperia-Z5-Z5-Compact-leak (1)

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل